Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2535 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 535 db
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (74646283)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét - Borbáson, ikerház vagy családi ház építésére alkalmas, 1439 m2-es telek elérhető áron eladó! Egy ikerház koncepció ...
18 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai családi ház hirdetés (64623321)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos otthon Ágasegyháza csendes utcájában! Ágasegyháza nyugodt, csendes részén kínálok megvételre egy 2005-ben épül...
31 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (53974487)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Izsákon eladó 65 nm felújított ház 499 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba, nappali, fürdő, wc, konyha- melléképületben kaz...
34 500 000 HUF
530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (39488437)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Szalkszentmártonban! Kiváló lehetőség! Szalkszentmárton frekventált részén eladó egy 85 nm alapterületű csal...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai külterületi telek hirdetés (37499264)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 49496 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza, a városhoz és az 5-ös autóúthoz közel 49. 496 m2 alapterületű külterületi telek eladó. ...
25 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőszentiváni családi ház hirdetés (66973923)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1554 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Felsőszentiván csendes, egyirányú utcájában kínálunk megvételre egy 110 m²-es családi házat, mindössze...
17 000 000 HUF
154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (63231464)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Dávod, csendes, nyugodt utcában 57 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú, pala tetős ingatlanban találha...
6 900 000 HUF
121 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (33291229)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1963 Infó: Fejes Ferenc Kiskunhalas Alsóvárosban hangulatos családi ház eladó! Kiskunhalas alsóvárosi rész...
29 900 000 HUF
482 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei külterületi telek hirdetés (88334379)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7700 m2
Szobaszám: n/a
Lajosmizse külterületén Bene tanyán telek eladó! Betonút mellett saját bekötő útszakaszon / 200m/ erdővel körbevett, külön hrs...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (54489327)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 3
Kiskőrös szívében otthon, lehetőség, amit nem érdemes kihagyni! Bács-Kiskun vármegyében, Kiskőrös központjában eladó egy karb...
39 900 000 HUF
453 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újsolti egyéb ház hirdetés (95469463)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2874 m2
Szobaszám: 3
Vidéki nyugalom, saját gazdaság lehetősége? Tanya eladó Újsolt és Solt között! Ha eleged van a város zajából, és egy nyugodt, ...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátyai családi ház hirdetés (17773546)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 668 m2