Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2535 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 535 db
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (99692335)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 2
Kis ház Nagy telken a Ceglédi úton! Eladásra kínálunk egy 41m2-es felújított házikót a Ceglédi úton Kecskeméten! Az ingatlan eg...
34 990 000 HUF
853 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (63758623)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 3
Bugac csendes utcájában dupla telken családi ház eladó! Jellemzők: - 3 szoba, konyha, fürdőszoba, spájz, - összkomfortos ( víz,...
17 900 000 HUF
358 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (38426688)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a nyugalom szigete Kecskemét keleti oldalán! a tanyához 2912 m2 terület tartozik, kiépített villamoshálózattal és fúrt kú...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (34153744)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői:- 70 nm lak...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (23278772)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó felújítandó 2841m2-es házszámos tanya kecskeméten a borbásban! a területen a térképen 2 db tanya épület van feltüntetve. ...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (36938799)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ballószögön a Petőfi utcában egy ikerház egyik fele. a lakrész 40 nm-s. 1 Szoba, konyha, fürdő és Wc található benne de t...
13 900 000 HUF
347 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai családi ház hirdetés (44233747)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6079 m2
Szobaszám: 6
Eladó befektetési lehetőség bács-kiskun vármegyében, kecskeméttől 40 KM-RE, BÓCSÁN! Az eladó 300 m2-es ingatlan egy közel 6000 ...
13 500 000 HUF
45 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67593243)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 2
Szolnoki hegy csendes zsákutcájában 19 nm-es házikó eladó! Az ingatlan egy 1955 nm-es, körbekerített telken található. a telken...
11 900 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (75942993)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós csendes, nyugodt részén eladó egy 110nm-es felújítandó családi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (49472449)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2
Izsák nem csak egy pont a térképen, hanem egy életérzés. Nem csupán egy település, hanem egy hangulat, ami nap mint nap körülöl...
26 500 000 HUF
254 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34754464)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (18775356)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét kertvárosi részén eladó egy felújított 2 szobás sorház, kis kertrésszel, nyugodt környezetben. Ingatlan tulajdonságai...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (56344787)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 1
Figyelem! Befektetésre is kiválóan alkalmas ingatlan eladó! Kecskeméten a Halasi úti hobbik lakóövezeti térségében, eladó egy...
33 900 000 HUF
847 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (91326544)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
847 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77397793)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
847 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (22436848)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (87266234)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3
Eladó jó állapotú családi ház Baja városában, a Kálvária utcában! A 96 m²-es ingatlan praktikus elrendezésű, három szobával r...
38 500 000 HUF
401 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (94327113)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Városközpontban, a Dózsa Gy. Úton, 2. emeleti, 67 m2-es, 3 szobás, loggias téglalakás megvásárolható. Az ingatlan felújítandó á...
34 900 000 HUF
520 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (39538857)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten a Széchenyivárosban eladó II. emeleti 1 szobás 34 nm-es  kellemes lakás  kultúrált társasházban parkos környezetben...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44456923)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
11 990 000 HUF
123 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal