Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2535 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 535 db
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (42328597)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Eladó nyaraló Tiszakécskén, Kerekdombon! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 2...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (49575294)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Tiszakécske-Kerekdombon, a Thermálfürdő közelében 39 m2 hasznos nettó alapterületű állandó lakhatásra kia...
33 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (31548714)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 3309 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Tiszakécske külterületén kivett tanya megnevezésű ingatlan 49 m2 hasznos nettó alapterületű lakó- és gazd...
15 990 000 HUF
326 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (25763294)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugalom szigete! :) Víz: Vezetékes és fúrt kút! Hűtő- és fűtő klímaberendezés! Téglaépítésű, házszámos gazdasági ingatlan, ...
29 800 000 HUF
726 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (25649547)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 4055 m2
Szobaszám: n/a
Adatok: - Telek területe: 4055 m², ebből 1000 m² körbekerítve - Ház nettó 60 m² - Vályogépítésű - Műanyag ablakok, egy db faabl...
27 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (55682932)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 65 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész kapható a Csóka utcán, Kecskeméten! a 62nm-es lakrész teljes felújítást igényel, jelenleg csak áram van benne, víz és csatorna a telken belülről leköthető! Körülbelül 5-7 millió forint ráköltéssel helyre kis házrész tulajdonosa lehet!
7 500 000 HUF
117 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (43394922)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 5
Ez az 1996-ban épült, stabil szerkezetű, háromszintes családi ház nemcsak méreteivel, hanem elrendezésével is ideális választás...
33 200 000 HUF
147 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33131777)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hunyadi városban garázzsal eladó 48 nm-es lakás Kecskemét egyik kedvelt városrészében, a Hunyadi városban kínálunk megvételre ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (55382448)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén Tiszakécske-Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 23, 5 nm hasznos alapterületű ingatla...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (35353874)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécske-Kerekdomb városrészben eladó egy 54, 7 nm-es felújítás alatt álló parasztház. Az i...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (32434573)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécskén, frekventált helyen eladó egy 75, 9 alapterületű, klasszikus Kádár-kocka jellegű c...
26 900 000 HUF
358 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (49342633)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécske-Kerekdombon, a Thermálfürdő közelében eladó egy 39 nm hasznos nettó alapterületű hé...
33 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (57676486)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Lajosmizse csendes, nyugodt utcájában eladó egy 75 m²-es, nappali + 4 külön nyíló szobás családi ház, nagy, 1410 m²-es telken. ...
34 990 000 HUF
466 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási tanya hirdetés (57538453)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szabadszállás közelében felújítandó tanya eladó. Az épület 13946 m2, területen található. a vályog épület kb: 80m2, ebből 48m2 ...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (54972814)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (24332234)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A családi ház Tompa központjában, csendes...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kelebiai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (33323357)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy 3, 8606 hektár méretű mezőgazdasági területet Bács-Kiskun vármegye Kiskunhalasi járásában. Az ingatlan kül...
11 580 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (84725374)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalas belvárosában, két szobás 70 nm-es azonnal költözhető házrész eladó! A vegyes falazatú, né...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (65471237)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálom Bács-Kiskun vármegyében, Solt belterületén található családi házat. A 731 nm teljesen körbekerített telken e...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal