Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2535 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 535 db
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (74391234)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja központjában 86 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan tégla alapra épült. Található ben...
12 800 000 HUF
148 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai zártkert hirdetés (97933363)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2960 m2
Szobaszám: n/a
Referenciaszám: #NH1966 Infó: Beke Arleta Kiskunmajsa Ötfa részén beépíthető zártkerti telek eladó! Kiskunmajsán kínálok elad...
4 200 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskőrösi egyéb ház hirdetés (98259174)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében, Kiskőrös külterületén, a Masina dűlőben eladó egy két helyrajzi számon nyilvántartott tanya. Az ingat...
14 900 000 HUF
323 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (93175537)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, felújítandó, 63 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan 2003-ban épült, tégla szerkezetű. Található ...
8 990 000 HUF
142 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi tanya hirdetés (23726613)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 5777 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Kiskőrös külterületén felújítandó, 137 nm-es tanya, gazdasági épületekkel eladó. a tégla falazatú ingatlanban...
18 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (93734652)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 110 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha,...
16 990 000 HUF
154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (64193578)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes, nyugodt környéken, 105 nm-es, felújítás alatt álló családi ház eladó. Az ingatlan tégla s...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi hétvégi ház hirdetés (42322873)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Nagy-Duna közvetlen közelében (kb. 30 Méterre a parttól), a Tassi Horgásztanya Üdülőszövetkezet zárt, biztonságos terül...
17 500 000 HUF
472 972 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (33432768)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Kisfáiban csendes nyugodt, békés lakott környezetben, lakható gazdasági épület eladó! Ha nyugalomra vágyik és szeretne kertész...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (41364773)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós csendes, nyugodt részén eladó egy 110nm-es felújítandó családi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44242583)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 68 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
7 490 000 HUF
110 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csikériai lakóövezeti telek hirdetés (22364448)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom Csikéria kedvelt részén található kivett zártkert besorolású ingatlanomat. Gyors adásvétel, mivel az ingatla...
1 190 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (47377722)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 9. 500. 000 Ft. Eladó Bács-Kiskun megye Gara községének csendes utcájában egy 619 m2-es teleken épült 70 m2-es vegyes fala...
9 500 000 HUF
135 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai lakóövezeti telek hirdetés (68958648)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Baján építési telek két utcáról megközelítéssel, sokoldalú hasznosítási lehetőséggel! Baján, a Szent János ...
17 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (32991495)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a városközponthoz közel eladó egy 44 m²-es földszinti lakás (házrész), amely ideális választás lehet azoknak, akik saját...
16 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (74854319)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvar központjában eladó egy 150 nm-es azonnal költözhető, tehermentes, 4 és fél szobás kétszintes, hőszigetelt, klimat...
39 990 000 HUF
266 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (55431541)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Tiszakécske-Kerekdombon, a Thermálfürdő közelében 39 m2 hasznos nettó alapterületű állandó lakhatásra kia...
33 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (52264912)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 3
Szabadszállás központjában lehetőség, nem csak egy ház! Szabadszállás szívében eladó egy 90 m²-es, felújítandó családi ház, a...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (34984274)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Izsákon Felújítás alatt, saját igényre befejezhető Izsák településen, Kecskemét városától mindössze 30 km-re...
22 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73453333)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal