Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2535 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 535 db
Eladó Nagybaracskai egyéb üzlethelyiség hirdetés (99384773)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Nagybaracskán egy 230 m²-es, tégla szerkezetű presszó – rengeteg lehetőséggel! Nagybaracska központjában eladó egy stab...
22 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőszentiváni családi ház hirdetés (78645242)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében Felsőszentivánon családi ház eladóAz ingatlan 100m2-es, falazata vegyes. Tartozik hozzá 3 szoba, előtér...
8 500 000 HUF
85 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (24495339)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tanya eladó Kecskemét elkerülő mellett Földúton közelíthető meg, felújítandó. Vizet fúrt kút biztosítja. 40 m2-es garázs, szer...
25 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25256439)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokb...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyárlőrinci tanya hirdetés (36583117)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméttől 17 km-re, a 44-es úttól 600 méterre, tanya eladó! A városközpont autóval csupán 15 perc. Az ingatlan adatai: - 7...
26 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (24839646)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8300 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 8 300 m²-es külterületi telek kiváló lehetőség építkezésre vagy befektetésreEladásra kínálunk egy 8 300 m² nagyságú, szán...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (23935857)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (98283337)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs Kecskemét belváros, Rákóczi út Kecskemét belvárosában, a Rákóczi úti társasház belső udvarában eladó egy 16 m²-es ...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai családi ház hirdetés (52779677)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos otthon Ágasegyháza csendes utcájában! Ágasegyháza nyugodt, csendes részén kínálok megvételre egy 2005-ben ép...
31 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89781142)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (78755494)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (49974391)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Referenciaszám: #NH1949 Infó: Fejes Ferenc Bács-Kiskun megye, Csátalja – 3 szobás családi ház – vidéki nyugalommal Csátalján, ...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátételkei családi ház hirdetés (89353132)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1845 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mátételke, felújítandó, 89 nm-es lakóház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, előszoba...
4 290 000 HUF
48 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti tanya hirdetés (64719835)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 19600 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye, Soltvadkert külterületén eladó egy felújítandó, 57 m2-es tanya. a vályog falazattal és tégla alappal rendelk...
13 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (37867924)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kitűnő elosztású felújított, 2 szobás, 2. emeleti erkélyes lakás Kecskeméten! Megvásárlásra kínálok Kecskeméten, 3 szintes tá...
28 900 000 HUF
688 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (55173743)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Csátalján, csendes és nyugodt környezetben egy 120 nm-es családi házat, 1283 nm-es telken. Az ingatlan háro...
10 000 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai lakóövezeti telek hirdetés (29936323)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: n/a
A telek Baja város legújabb innovatív fejlesztését érintő területén található az Újvárosi lakótelep közvetlen közelségében. a t...
12 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (22434237)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 3
Tiszaalpár csendes, természetközeli részén eladó egy 72 m2-es, 3 szobás, vegyes falazatú családi ház, amely remek lehetőség min...
12 900 000 HUF
179 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (34753397)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3589 m2
Szobaszám: 3
Solton 3 szobás, felújítandó családi ház eladó! Az ingatlan felújítása elkezdődött, de még nincs lakható állapotban. 70, 82...
17 900 000 HUF
255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (25374177)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal