Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2535 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 535 db
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (96667473)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2336 m2
Szobaszám: 2
Kedvező árú családi ház eladó Bácsalmáson – nagy telekkel Bácsalmáson, a szerb határ közelében kínálom megvételre ezt a kiváló...
7 800 000 HUF
121 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33737633)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környében iskola, óvoda, ü...
38 400 000 HUF
698 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (66448662)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó ***Felújítandó, tégla építésű családi ház eladó Kiskunmajsán! Kiskunmajsa csende...
27 900 000 HUF
320 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (24587666)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskunfélegyházán a Bikahegyben, 3 szobás, 85 m2-es családi ház! Mi teszi vonzóvá ezt a házat? Műszaki biztonság: a me...
39 900 000 HUF
469 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (73757792)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3
27 900 000 HUF
320 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (75373195)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 336 m2
Szobaszám: 2
Különleges nyaraló eladó tiszakécskén KEREKDOMBON Kizárólagos kínálatban! Tiszakécskén, Bács-Kiskun vármegyében, Kerekdomb üdü...
31 900 000 HUF
638 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47767549)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén- erkélyes na...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (82747958)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ár: 28 000 000 Ft. Bács-Kiskun Vármegye, Kiskunhalas, Esze Tamás lakótelepen, 1976-ban épült, 1 szobás, földszinti, jó állapot...
28 000 000 HUF
482 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (64543934)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 29 600 000 Ft. Bács-Kiskun Vármegye, Kiskunhalas, Esze Tamás lakótelepen, 1976-ban épült, 3 szobás, földszinti, jó állapot...
29 600 000 HUF
469 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (48297858)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 3
Kiskőrös központjához közel, 1065 m2 telekterületen stabil szerkezetű, manzárdtetős, három szobás, 112 m2-es, folyamatosan karb...
39 600 000 HUF
353 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57381825)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (99467182)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Saját udvaros, több épületből álló, de még befejezésre váró házat kínálok eladásra 360 m2-es telekkel, nyári konyhával és tégla...
18 000 000 HUF
219 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (33634334)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Kecskeméten az Auchan közelében, erdővel-gyeppel körbeölelt házszámos 60 m2 tanya - parasztház, 2843nm-es külterületi tel...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai családi ház hirdetés (54636542)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 3
Ágasegyházán felújítandó kádárkocka nagy telekkel komoly lehetőséggel! Ágasegyháza központi részén eladó egy 10x10 méteres, b...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (41488374)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2156 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csengőd csendes részén eladásra kínálok egy 100 m2-es családi házat, amely kiváló lehetőség fiatal párok vagy családalapítás el...
33 990 000 HUF
271 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári tanya hirdetés (74572343)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Tiszaalpáron egy nagyon szépen karbantartott tanya a mellette lévő szántóval a rajta lévő fólia vázakkalegyütt. A kivet...
29 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (44395338)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1377 m2
Szobaszám: 5
Sürgősen ELADÓ! ! ! Hercegszántón egy kétszintes, felújított családi ház! ! 350 Nm-es, igényesen felújított családi ház 1377 n...
35 500 000 HUF
101 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb lakás hirdetés (66491852)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalas belvárosában, két szobás 70 nm-es azonnal költözhető házrész eladó! A vegyes falazatú, né...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (69943294)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A kitűnő fekvésű ingatlanhoz egy 730 nm-e...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási tanya hirdetés (44844133)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szabadszállás közelében felújítandó tanya eladó. Az épület 13946 m2, területen található. a vályog épület kb: 80m2, ebből 48m2 ...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal