Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2534 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 534 db
Eladó Kiskunfélegyházai tanya hirdetés (77332313)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Kiskunfélegyházán 2012-ben felújított padlásteres tanya! Csendes, természetközeli részen, aki békére és nyugalomra vágyi...
38 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tanya hirdetés (26444469)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
38 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (43343831)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Kecskeméten az Auchan közelében, erdővel-gyeppel körbeölelt házszámos 60 m2 tanya - parasztház, 2843nm-es külterületi tel...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34514188)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén- erkélyes na...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (54329264)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs, két épületből álló különportás családi házat kínálok eladásra a Bankfalu városrészben 773 m2-es telken garázzsal...
32 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (55476722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, azonnal birtokba vehető, 79 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található háro...
11 690 000 HUF
147 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (46781595)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Borota, felújítandó, 58 nm-es lakóház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, előszoba, k...
3 499 000 HUF
60 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (78123362)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Sükösd Központjában eladó egy 100m2-es családi ház 360m2-es telekkel. a kétszintes ház 1970 körűl épült, téglából, beton alapra...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (92375273)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó ***Felújítandó, tégla építésű családi ház eladó Kiskunmajsán! Kiskunmajsa csende...
27 900 000 HUF
320 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (53124757)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 83 m2
Szobaszám: 2
Fülöpszálláson a központban 83 m2 telekrésszel, 40 m2 lakóterületű, 1, 5 szobás, gázkonvektoros és klíma fűtéses, vegyes falaza...
22 100 000 HUF
552 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai tanya hirdetés (27377919)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 9337 m2
Szobaszám: n/a
Referenciaszám: #NH1917 Infó: Fejes Ferenc + 36 30 815 4518 Bócsa külterület – felújított tanya eladó! Bócsa külterületén, a ...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (73313739)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 39. 990. 000. Ft. Eladó Bács-Kiskun megye Baja városában a Szeremlei utcában egy 47m m2-es telken elhelyezkedő 84 m2 hasz...
37 990 000 HUF
452 261 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (91693584)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1476 nm-es telken 113 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 3 szoba, ko...
14 500 000 HUF
128 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (97826729)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács -Kiskun vármegye Bácsalmás városában 1981-ben épült 100 m2-es családi ház 563 m2-es telekkel eladó, földszinti lakásra cse...
13 500 000 HUF
135 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (74529483)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1
Baján, csendes környéken kínálunk eladásra egy 42 m²-es vegyes falazatú, egyszobás + nappalis családi házat. A házhoz tartozi...
17 900 000 HUF
436 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (24769664)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 75 m2
Szobaszám: 1
Az ingatlan az 1950-es években épült, 51 m²-es, vegyes falazatú. 2025-Ben teljes körű korszerűsítésen esett át, így új tulajdon...
39 900 000 HUF
782 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (32497345)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1109 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Kecel csendes részén eladó egy azonnal költözhető családi ház. Az ingatlan 70 négyzetméteres alapterülettel r...
13 500 000 HUF
192 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (91234548)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1681 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Hercegszántó településen, azonnal költözhető, központi fekvésű, összközműves, 80 nm-es parasztház eladó. Az i...
9 500 000 HUF
118 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (35374439)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Baján, Alvégen eladó egy kádár kocka jellegű családi ház, a Nagypandúr-sziget és a Sugó közelében, csendes, zöldövezeti környez...
37 990 000 HUF
422 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (14873844)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1806 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy erősen felújításra szoruló ingatlant 2. 300. 000 Ft-ért. Az töb...
2 300 000 HUF
36 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.