Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye (9000 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 000 db
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (67433327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált tiszaalpáron, 63 m2-es, 3 szobás családi ház, 330 m2-es önálló telken, Kecskeméttől 30 perc távolságra! A Várdomb ...
16 900 000 HUF
268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (88723835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 3
Megvásárlásra kínálom Kecskemét elővárosi részén, újépítésű övezetben 2020 decemberében átadott, prémium kivitelezésű 124 nm al...
109 900 000 HUF
886 290 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (58966518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 234 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten, belvárostól 2 utcányira, 234 m2-es telken, 75 m2-es, 2 nagy szobás családi ház, melléképületekkel, garázzsal eladó...
32 800 000 HUF
437 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (58928994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét kedvelt városrészében, a Vacsiközben, pár percre a belvárostól, 3000 m2-es telken, 147 m2-es, kétgenerációs, 4 szobás...
169 900 000 HUF
1 155 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (72633715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4757 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag a house36 kínálatában! Kecskeméten a Vacsiközben kétrendbeli családi ház eladó nagy telekkel! a telek mérete miatt o...
85 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (28579367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Erzsébetváros részben 313 m2-es telken nappali+ 3 szobás kb. 200 m2-es családi ház eladó!!! Jellemzők: 60 m2 nappal...
35 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (74799737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméten eladó, egy 1180 m2-es telken lévő, 60 m2-es, nappali + 2 szobás családi ház, akár telephelynek. Jellemzők: - 1180 ...
84 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (57948853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 2
Szabadszállás központjától nem messze 100 m2-es családi házELADÓ! Jellemzők: - 1827 m2 telek - kb. 100 m2-es ház - nappali + ...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentkirályi tanya hirdetés (76825424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Lovak szerelmesei figyelem! Gazdálkodásra, állattartásra, önellátó gazdaság kialakítására tökéletes tanya Kocsér és Szentkirál...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (65556774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján a belvárosban az Eötvös József utcában, 1993-ban épült társasház 3. emeletén, 36 nm-s felújított, csendes lakás eladó. Az...
34 500 000 HUF
958 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási családi ház hirdetés (32644415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 4
Kiskunfélegyházától 15 percre, Petőfiszálláson, 1990-ben épült, tetőtér beépítéses, 92 m2-es, 4 hálószobás tégla építésű család...
38 500 000 HUF
418 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei egyéb ipari ingatlan hirdetés (23441957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 960 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tiszakécskén, közvetlenül a főút mellett a tiszakécskei gyógy-és termál fürdő és a Tisza parti üdülőövezet közelében, eladó egy...
135 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35724313)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét és 30 km. -Es vonzáskörzetében tégla építésű családi ház egyedi tervekkel megrendelhető! Tégla építés netto 100 m2 ...
62 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98724733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 4
Csak nálunk keresse! Építse meg velünk álmai OTTHONÁT! Kecskemét és 30 km-es vonzáskörzetében családi ház eladó! Netto 100 m...
52 000 000 HUF
520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (42994375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a