Eladó ingatlan Békés megye 15 millióig (613 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Békés megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 613 db
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (17255434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújításra szoruló ingatlan Hunyán a Rákóczi utcában. a 81 m2-es ingatlan egy 1367 m2-es telken helyezkedik el. 8 He...
3 950 000 HUF
48 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (93327694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1829 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy felújításra szoruló ingatlan Hunyán a Kodály utcában. a 125 m2-es ingatlan egy 1829 n2-es telken helyezkedik el. 7 He...
4 450 000 HUF
35 600 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Füzesgyarmati egyéb üzlethelyiség hirdetés (36554536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy kiváló lehetőség Füzesgyarmaton. Füzesgyarmaton a Bajcsy-Zsilinszky utcában eladásra kínálunk egy kivett udvar, áru...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai lakóövezeti telek hirdetés (36635517)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: n/a
**Befektetési lehetőségek Békéscsaba kertvárosi ÖVEZETÉBEN! ** Eladó építési telek Békéscsaba kiemelt, csendes környékén, a ked...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai lakóövezeti telek hirdetés (94994377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: n/a
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (79485754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 810 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán 810 m2-es zártkert eladó!  A körbekerített kert gyümölcsfákkal telepített:  szilva, barack, körte, cseresznye és di...
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kardosi hétvégi ház hirdetés (38323385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 2262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés vármegyében, Kardoson egy vegyes falazatú családi ház! Az ingatlan kedvező elhelyezkedésű, közvet...
5 600 000 HUF
50 450 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (73635353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2
Jó hely, jó ár, most duplán jól jár! Ha jó helyen szeretne olcsó és jó házat, ezt mindenképp látnia kell! Sarkad központján...
7 500 000 HUF
100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (59783447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Túl szép, hogy igaz legyen? Jó állapotú téglaház, kis telekkel, elérhető áron eladó! Sarkadon 70nm-es téglaház keresi új tula...
6 900 000 HUF
98 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (89939392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2
A régi vagy a modern stílust kedveli jobban? Itt bármelyiket megvalósíthatja! Sarkad központjához közel keresi új gazdáját 90...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (78764783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Sarkad belvárosában egy kihagyhatatlan lehetőség vár Önre! Eladó egy 88 m²-es, 2+1 fél szobás, világos, utcafronti házrész, a...
10 700 000 HUF
121 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (57233956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1578 m2
Szobaszám: 2
Nem szeretnél sokat várni a költözéssel? Ez a ház akár azonnal birtokba vehető! Elek központjának közelében 90nm-es családi h...
14 000 000 HUF
155 555 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi étterem, vendéglő hirdetés (67871473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1734 m2
Szobaszám: n/a
Eladó sokoldalú üzleti ingatlan befektetőknek! Ez a 100 nm-es ingatlan korábban családi házként funkcionált, azonban megkezdő...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (57473587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1402 m2
Szobaszám: 2
Sarkadon, csendes környéken, pár perc sétára a központtól eladó egy 70 nm-es, felújítandó téglaház. a tágas, 1402 nm-es telken ...
13 000 000 HUF
185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (37244474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1403 m2
Szobaszám: 2
Olcsó kis házat keres, ahová azonnal költözhet? Most itt van egy a Teleken! Sarkad Teleki részén 2 szobás kis ház keresi új t...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (55726977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Fiatalok figyelem! ? ? ? ? Eladó a tökéletes kezdő családi fészek Eleken! ? ? ? ? Ez az ideális méretű (85 nm) tégla építésű...
12 000 000 HUF
141 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi sorház hirdetés (63977893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Kőrös-parti lakás, távol a város zajától! Sarkad csendes részén, a Kendergyári soron 60nm-es lakás eladó Méretének köszönhet...
9 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (38876448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Sarkad egyik legjobb részén eladó egy félkész családi ház, amely rengeteg lehetőséget rejt magában! a 128 nm-es hasznos alapter...
6 000 000 HUF
46 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (74493474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház és virágüzlet Kétegyháza szívében – Bejáratott vállalkozással! Eladó egy egyedülálló lehetőség Kétegyháza k...
12 900 000 HUF
129 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (16349534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4
Otthonos terek, rendezett udvar, jó helyen – eladó 4 szobás családi ház Sarkad egyik legkedveltebb utcájában! 660 Nm-es telek...
14 900 000 HUF
149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Békés megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Békés megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.