Eladó ingatlan Békés megye 20 millióig (868 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Békés megye 20 millióig

Rendezés:

Összes találat: 868 db
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (88298996)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza városában egy nagy telekkel rendelkező 2+1 félszobás ingatlant. Az ingatlan klasszikus paraszt...
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (36193398)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Gyula Szanazug részen egy 812 négyzetméter telken elhelyezkedő tégla falazatú, 35 négyzetméter alapterületű 20...
19 500 000 HUF
557 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (87778239)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
19 500 000 HUF
557 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (96245314)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 4
Otthon, ahol a tér, a nyugalom és a lehetőségek találkoznak! Békés vármegyében, Gyomaendrőd gyomai részén, csendes, barátságo...
19 000 000 HUF
172 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (32388639)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (73544926)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Mezőhegyes szívében egy 3 szobás, gázcirkós fűtésű, részben felújított panellak...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Battonyai családi ház hirdetés (78799562)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, a román határ szomszédságában, Battonya város belvárosában, a Körforgalomhoz közel, egy 80 m2-es, átla...
15 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai étterem, vendéglő hirdetés (27878477)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** Vállalkozók figyelem *** Szeretne egy jól működő vállalkozáshoz jó helyet találni? Mezőkovácsházán kedvező ár/érték arányú...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (34887939)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (26364797)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsegfalvai családi ház hirdetés (44436234)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ecsegfalván, Békés vármegyében eladó ingatlan! A telek mérete 1512 nm, az épületé 50 nm, ami igény szerint felújítandó/bontand...
2 000 000 HUF
40 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (22754333)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 2
Lévai Ingatlan és hiteliroda eladásra kínál Újkígyóson egy felújítandó családi házat! Az ingatlan a 60-as években épült, fala...
11 900 000 HUF
156 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dobozi családi ház hirdetés (43911756)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1485 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés megyében, Dobozon a központban eladó egy 80 nm-es, 2 és fél szobás, hagyományos parasztház. Szép állapotú, és korához ké...
16 500 000 HUF
206 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tanya hirdetés (54729538)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Gyula Kálvária részén egy zártkerti ingatlan! Az 1066 nm-es telken található egy kétszintes kis téglaház, ami egy földszi...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (55415539)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarkadon egy 83m2-es családi ház! Az ingatlan 952m2 telken fekszik, minden jelentős közmű (víz, gáz, villany, szennyvíz) ...
16 500 000 HUF
198 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi lakóövezeti telek hirdetés (33752359)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1393 m2
Szobaszám: n/a
Szarvason eladó egy 1393 négyzetméteres, körbekerített telek, amelyen jelenleg egy romos, bontandó állapotú épület található. ...
3 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarbánhegyesi családi ház hirdetés (67137839)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház Magyarbánhegyesen központi fekvésű 2 és fél szobás, fürdőszoba, konyha, 2 udvar+ kert
5 500 000 HUF
45 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (77361334)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 12. 000. 000 Ft Békés vármegyében, Tótkomlós csendes utcájában kínálunk megvételre egy 1608 m² nagyságú telket, rajta egy ...
12 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (72982382)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2