Eladó ingatlan Békés megye 20 millióig (868 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Békés megye 20 millióig

Rendezés:

Összes találat: 868 db
Eladó Gyomaendrődi egyéb ház hirdetés (39633413)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 2
Ezt a gyönyörű napfényes tágas házat azoknak ajánlom, akik nem kedvelik az eldugott, unalmas helyeket és közel akarnak lenni a ...
17 990 000 HUF
149 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati egyéb ház hirdetés (37833785)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 4
Vidéki otthont keres? Jó hírem van, megtalálta! Füzesgyarmaton kínálok eladásra egy hangulatos 105 m2-es tágas családi házat,...
13 490 000 HUF
128 476 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai hétvégi ház hirdetés (65367738)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínáljuk Békéscsaba egyik legszebb, kertvárosi részén ezt a lehetőségekkel teli ingatlant. Otthon a nyugalom szigetén....
15 990 000 HUF
399 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (48747344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békésen, kiváló elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakás eladó! Békésen a Veres Péter téren kínálunk megvételre egy első emelet...
18 490 000 HUF
385 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai lakóövezeti telek hirdetés (23562987)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán kínálok eladásra egy rendezett, csendes utcában elhelyezkedő építési telket. Azoknak ajánlom, akik szeretnének köze...
7 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi házrész hirdetés (22756526)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 2
Mezőberényben megvételre kínálunk ezt a téglaépítésű ikerházat, amely egy csendes nyugodt utcában található. Elsősorban a termé...
11 900 000 HUF
85 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyedi garázs hirdetés (37385439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ha egy praktikus és kényelmes parkolási lehetőséget keres Békéscsabán, akkor ne keressen tovább! Eladóvá vált egy 20 m2- es udv...
5 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi külterületi telek hirdetés (87964799)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: n/a
Vízparti telket keres? Akkor jó hírem van! Mezőberény Boldisháton kínálok megvételre egy hangulatos, nyugodt vízparti telket. a...
6 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (56445996)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1551 m2
Szobaszám: 3
A home Property kínálatában (#689727): Kétegyháza, Kádár kocka családi ház, 1551 m2-es telken, 100 m2-es ház, 3 szobás, műanya...
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (47695417)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 1
Eladó Békésen, Békés vármegyében, a város központjában egy 873 m²-es telken található, felújítandó vagy akár bontandó ingatlan....
12 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (47783942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 653 m2
Szobaszám: 3
Mezőberény csendes utcájában, eladásra kínálunk egy 95 négyzetméteres családi házat, amely ideális választás lehet olyanok szám...
18 000 000 HUF
189 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (49795796)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1530 m2
Szobaszám: 3
Hunyán eladó családi ház, nagy telekkel! Rövid idő alatt birtokba vehető! Hunya csendes, barátságos részén eladásra kínálok e...
9 900 000 HUF
123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (55393467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye egyik kistelepülésén Gádoroson egy 80 nm alapterületű dupla komfortos, 1+2 szobás, 2. eme...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (23939735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (22384745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában egy többlakásos társasház (sorh...
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44675737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1877 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosházán eladó egy 65 nm-es, nappali + 2 szobás, kertes családi ház nagy telekkel. a vegyes falazatú egy 1877 nm-es telken, Sz...
8 000 000 HUF
123 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (53737872)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában, a Zala György lakótelepen, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes, 88 m2-es, társashá...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (38336975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason egy 2 + fél szobás, 75 nm-es kertes családi házat amely 1965-ben épült fel 108 nm-e...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (91494636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (44253933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladó 1500 m²-es telek és 100 m²-es, tágas terekkel rendelkező családi ház! Eladásra kínálok egy 100 m² alapterületű, igazán ...
3 000 000 HUF
30 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Békés megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Békés megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.