Eladó ingatlan Békés megye 35 millióig (1370 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Békés megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 370 db
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (49795796)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1530 m2
Szobaszám: 3
Hunyán eladó családi ház, nagy telekkel! Rövid idő alatt birtokba vehető! Hunya csendes, barátságos részén eladásra kínálok e...
9 900 000 HUF
123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (55393467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye egyik kistelepülésén Gádoroson egy 80 nm alapterületű dupla komfortos, 1+2 szobás, 2. eme...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békési családi ház hirdetés (43479233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Földszinti Társasházi Lakás Eladó Békésen, a Belváros és Kertváros Határán, Hatalmas Udvarral! Keres egy felújított, kényelme...
28 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (23939735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (22384745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában egy többlakásos társasház (sorh...
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44675737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1877 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosházán eladó egy 65 nm-es, nappali + 2 szobás, kertes családi ház nagy telekkel. a vegyes falazatú egy 1877 nm-es telken, Sz...
8 000 000 HUF
123 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44874443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Békés vármegyében, Orosházán egy 95 nm-es, vegyes falazatú, jó állapotú családi házat 1089 nm-es telken. Az i...
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (32955399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
Mezőberény központjában eladó egy 167 m2-es, polgári stílusú családi ház, amely tökéletes alapot ad egy meleg, otthonos családi...
29 000 000 HUF
173 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (53737872)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában, a Zala György lakótelepen, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes, 88 m2-es, társashá...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (38336975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason egy 2 + fél szobás, 75 nm-es kertes családi házat amely 1965-ben épült fel 108 nm-e...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (38438627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
29 000 000 HUF
173 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (91494636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (59352795)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (49244233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (44253933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladó 1500 m²-es telek és 100 m²-es, tágas terekkel rendelkező családi ház! Eladásra kínálok egy 100 m² alapterületű, igazán ...
3 000 000 HUF
30 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (89283636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason csak az otp ingatlanpont kínálatában egy 4 és fél szobás 161 nm-es kertes családi h...
18 500 000 HUF
114 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (49544717)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (87533459)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1342 m2
Szobaszám: 2
Gyomaendrőd belterületén a Hármas-Körös gátja és az egyik holtága által határolt kedvelt településrészen eladóvá vált egy az 19...
19 900 000 HUF
326 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (14675774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 2
Gyomaendrőd város Endrődi településrészén a Fő útról nyíló utcában megvételre kínálok egy családi házat. A város a megye székh...
11 900 000 HUF
120 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi hétvégi ház hirdetés (42478293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1820 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyomaendrődön (Békés vármegyében) a Hármas-Körös egyik holtága és az élő Körös gátja által határolt területen kínálok megvételr...
9 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Békés megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Békés megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.