Eladó ingatlan Békés megye 40 millióig (1496 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Békés megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 496 db
Eladó Battonyai családi ház hirdetés (44483475)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, a román határ szomszédságában, Battonya város belvárosában, a Körforgalomhoz közel, egy 80 m2-es, átla...
15 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (71433739)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: 5
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város lakóövezetében, egy hatalmas, akár három generáció számára is megfelelő, nagyobb rész...
35 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (93355643)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 000 000 HUF
231 884 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (73673435)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Orosháza, Gyökeres részen egy 1518 négyzetméter telken elhelyezkedő, 66 négyzetméter alapterületű, vegyes fala...
3 300 000 HUF
50 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (94749549)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Nyugalom, tér és lehetőség: otthon a Szőlőben! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező családi ház Orosháza Szőlő városr...
36 900 000 HUF
369 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (47515733)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
16 000 000 HUF
231 884 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (77445327)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
36 900 000 HUF
369 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (63845769)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (95626987)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telken Orosházán, Gyopárosfürdő közelében! ! ! Orosházán, a Gyopárosfürdőt és Rákóczi-telepet összeköt...
32 000 000 HUF
492 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (38387933)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 2
A Szarvasi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szarvason, a szabadstrandtól 1000 méterre, egy jutányos árú, két szobás, ...
18 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (74977333)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 682 m2
Szobaszám: 2
Gyula egyik legkeresettebb, nyugodt és rendezett városrészén, Románvároson kínálunk megvételre egy igazán különleges lehetősége...
37 990 000 HUF
584 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (24787443)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: n/a
Gyomaendrőd, Endrőd városrészben, a Fűzfás-zugi Holt-Körös közelében, Lidl és Penny áruházak könnyű elérhetőségével eladó egy s...
19 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb telek hirdetés (58268545)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán, a Kenderföldeken, az elmúlt pár évben egyre több telek találta meg új gazdáját. \"Általam pl: 48 db. \" Valaki gyü...
4 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadkígyósi családi ház hirdetés (33997582)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2127 m2
Szobaszám: 3
Ha nem találsz Békéscsabán megfelelő házat az árak miatt, tovább kell lépni Szabadkígyós irányába. Itt egy átlagos három szobá...
34 800 000 HUF
316 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (31494338)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Lakás Gyula, Törökzugi soron! Gyula Külső-Törökzug városrészén eladó egy 3. emeleti, 50 m2-es, erkélyes jó állapotú lak...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (39443343)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (39443343)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (42424275)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (31413965)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyula, Belső-Törökzug városrészén eladó egy 4. emeleti, erkélyes, 56 m2-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan jó állapotban van, egy...
28 500 000 HUF
508 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (59768387)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán a Békési úton társasházi lakás, saját udvarral, garázzsal eladó! Békéscsabán, a Békési úton eladó egy 88 nm-es tár...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Békés megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Békés megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal