Eladó ingatlan Békés megye 40 millióig (1496 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Békés megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 496 db
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (93327694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1829 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy felújításra szoruló ingatlan Hunyán a Kodály utcában. a 125 m2-es ingatlan egy 1829 n2-es telken helyezkedik el. 7 He...
4 450 000 HUF
35 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újkígyósi iroda irodaházban hirdetés (73419418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
**Figyelem! Kiemelkedő lehetőség MINDENKINEK! ** ** Sokoldalúan hasznosítható, jó állapotú, frekventált elhelyezkedésű ingatlan...
35 200 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Füzesgyarmati egyéb üzlethelyiség hirdetés (36554536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy kiváló lehetőség Füzesgyarmaton. Füzesgyarmaton a Bajcsy-Zsilinszky utcában eladásra kínálunk egy kivett udvar, áru...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (23954279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szarvason, a kedvelt Dr. Melich János utcában egy felújítandó ingatlan! Szarvason a Dr. Melich János utcában, eladásra ...
17 990 000 HUF
276 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai ikerház hirdetés (74129689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó ikerház Orosháza legkedveltebb részén! Békés vármegye | 142, 5 m2 | 1 szoba + 3 félszoba | padlástérrel Orosháza egyik ...
38 000 000 HUF
267 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai ikerház hirdetés (37446579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
38 000 000 HUF
267 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai ikerház hirdetés (24655775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
38 000 000 HUF
267 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai lakóövezeti telek hirdetés (36635517)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: n/a
**Befektetési lehetőségek Békéscsaba kertvárosi ÖVEZETÉBEN! ** Eladó építési telek Békéscsaba kiemelt, csendes környékén, a ked...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai lakóövezeti telek hirdetés (94994377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: n/a
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai étterem, vendéglő hirdetés (57323134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Békés vármegye, Gyulán, 101 m2 alapterületű vendéglátó egység eladó! Befektetők, vállalkozók figyelem! Gyulán, az ország egyik ...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (79485754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 810 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán 810 m2-es zártkert eladó!  A körbekerített kert gyümölcsfákkal telepített:  szilva, barack, körte, cseresznye és di...
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kardosi hétvégi ház hirdetés (38323385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 2262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés vármegyében, Kardoson egy vegyes falazatú családi ház! Az ingatlan kedvező elhelyezkedésű, közvet...
5 600 000 HUF
50 450 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csorvási családi ház hirdetés (33957159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csorváson, a Vasútállomás közelében, jó állapotú kettő és fél szobás családi ház eladó. Helységlista: kettő szoba, egy fél szob...
19 000 000 HUF
211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vésztői családi ház hirdetés (47744462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy 1996-os építésű, szerkezetileg kifogástalan állapotú, kétszintes 180 m2-es, 5 szobás, dupla fürdőszobás, +...
25 000 000 HUF
128 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (54254249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított nagy ház, kis portával? Ilyet ritkán találni! Sarkad belvárosától pár perc sétára két lakásból álló ház eladó! A...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (47219523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1255 m2
Szobaszám: 3
Akár két generációnak alkalmas, felújított ház, a központ közelében? És még az ára is jó! Sarkad központjába 100nm-es, duplak...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (94764434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1006 m2
Szobaszám: 3
Ingatlan, akár több generációnak is Sarkad csendes utcájában, tetőtér beépítéses, összkomfortos családi ház eladó A 150nm-es ...
23 000 000 HUF
153 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadkeresztúri családi ház hirdetés (64533397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2680 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Olyan lakóingatlant keres, ami gazdálkodásra vagy ipari használatra is alkalmas? Itt a lehetőség! Sarkadkeresztúr főútján ela...
20 900 000 HUF
261 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (73635353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2
Jó hely, jó ár, most duplán jól jár! Ha jó helyen szeretne olcsó és jó házat, ezt mindenképp látnia kell! Sarkad központján...
7 500 000 HUF
100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (59783447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Túl szép, hogy igaz legyen? Jó állapotú téglaház, kis telekkel, elérhető áron eladó! Sarkadon 70nm-es téglaház keresi új tula...
6 900 000 HUF
98 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Békés megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Békés megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal