Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 20 millióig (822 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 20 millióig

Rendezés:

Összes találat: 822 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34657549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2
Miskolcon a Bodótetőn, téliesített 49 m2-es, 2 szobás lakható ház eladó. Az ingatlan belterületen található, séta távolságra az...
5 500 000 HUF
112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tardonai családi ház hirdetés (34172853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 1
A Bükk-hegységben, erdők és dombok között, Tardonán, csendes, gyönyörű környezetben eladó egy 34 nm-es lakóterű, összkomfortos ...
10 900 000 HUF
231 914 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (22931556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tardonai családi ház hirdetés (39549341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 1
10 900 000 HUF
231 914 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (93424796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Forrón egy szintes, tetőtér beépítéses, szuterén szinttel rendelkező, 120 m2-es családi házat. Az ingatlan át...
18 900 000 HUF
157 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (35784938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
18 900 000 HUF
157 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kurityáni családi ház hirdetés (78373435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1728 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos parasztház Kurityán szívében! Kurityán fő utcáján, a központhoz közel eladásra kínálok egy 60 m²-es, bájos, pa...
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kovácsvágási családi ház hirdetés (68398715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Kovácsvágáson Zemplén hegységben eladó két szobás összkomfortos, 80 nm ingatlan hozzá tartozó udvarral 17. 900. 000 Ft áron. ...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kurityáni családi ház hirdetés (25933674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1728 m2
Szobaszám: 2
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Ózdi lakóövezeti telek hirdetés (73619944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Utca házszámos, cégnek is. Cég a tulajdonos, az irányár az áfát tartalmazza, beépítés esetén az áfa visszaigényelhető. Ózdo...
1 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai külterületi telek hirdetés (53785358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 28499 m2
Szobaszám: n/a
Nyékládházán külterületi részen a 3-es út mellett, eladó egy 28. 499Nm-es szántó megjelölésű, mezőgazdasági terület, villany a ...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai külterületi telek hirdetés (71993338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20964 m2
Szobaszám: n/a
Nyékládházán a 35-ös út mellett, eladó egy 20. 964Nm-es szántó megjelölésű, mezőgazdasági terület, villany és gáz vezeték telke...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai lakóövezeti telek hirdetés (27733322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek felsőzsolcán, új építésű övezetben! Családi ház TERVVEL! NE maradjon le! Kulcsrakész álomotthon alapja: 630 m2 b...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (93439344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvásárlásra kínálok Taktaharkányban, 1990-ben épült, 140 nm nettó alapterületű, szintes családi házat. Az ingatlan jelenleg k...
16 900 000 HUF
120 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejcei családi ház hirdetés (11874743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 2
Hejcén eladó felújítás alatt álló, 72 m²-es, két szobás családi ház nagy telekkel! Hejce közkedvelt, csendes utcájában kínálu...
16 500 000 HUF
229 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (54635418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 448 m2
Szobaszám: 4
Ez a 110nm-es felújítandó családi ház kiváló választás lehet azok számára akik a város központi helyén fekvő, jól megközelíthet...
19 500 000 HUF
177 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vissi családi ház hirdetés (43426455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 3412 m2
Szobaszám: 2
B. -A. -Z. Vármegye, Viss település, központi részén családi ház eladó. Az 1958-ban épült lakóingatlan alapterülete: 102 m2, am...
5 500 000 HUF
53 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gönci családi ház hirdetés (34324469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 3 szobás felújított családi ház Gönc központjában a szlovák határhoz közel! Gönc központi részén, azonnal költözhető, t...
19 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (21727889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 1
Lyukóbányán a főúttól 50 méterre megvételre kínálok egy 916 m2-es telket, 35 nm-es házzal. a telek 2, 23 Ak-s, területén több g...
1 490 000 HUF
42 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőhorváti családi ház hirdetés (29473574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 2
B. -A. -Z. -Megye, Erdőhorváti településen, felújításra érdemes, alapszinten lakható, meseszép környéken fekvő családi ház elad...
14 500 000 HUF
223 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal