Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig (1140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 140 db
Eladó Borsodnádasdi családi ház hirdetés (32835548)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 3
Borsodnádasdon, a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye szívében kínálunk eladásra egy kiváló adottságú, használt családi házat, amely ...
17 000 000 HUF
154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (23393468)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (76334347)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (97584499)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (43399299)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (75351831)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47356287)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33554965)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179908 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
20 700 000 HUF
591 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (99328969)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181099 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
22 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (48469469)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: n/a
Miskolcon a zsarnai telepen a Vereckei utcában eladó egy 487 m2-es építési telek. LKe-42452 - 8 m magasság megengedett - olda...
6 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (59347284)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Sajóbábony nyugodt, csendes utcájában eladó egy felújított belső terekkel rendelkező, 3 szobás, 91 nm-es családi ház 1211 nm te...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (34444438)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Eladó takaros családi ház Gesztely szívében Megvételre kínálunk egy tehermentes, a teljes vételár kifizetését követően azonnal...
21 990 000 HUF
314 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőcsi családi ház hirdetés (41349843)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Költözhető, de igény szerint felújítandó családi ház. Gazdálkodásra is alkalmas kerttel és melléképületekkel. Szerelő akna van.
19 500 000 HUF
195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zemplénagárdi családi ház hirdetés (48494531)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2125 m2
Szobaszám: 2
Zemplénagárd csendes, nyugodt részén eladó egy igazán különleges hangulatú, régi stílusjegyeket megőrző, mégis modern elemekkel...
15 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77233577)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakeszi családi ház hirdetés (63592778)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3
Tiszakeszi kossuth út - 92 m2, 3 szobás, szilikát falazatú családi ház ELADÓ Az ingatlan az Otthon Start Hitelprogram -nak megf...
16 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berzéki családi ház hirdetés (99532433)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó három szobás családi ház Berzéken az Esze Tamás utcában. A ház egy 2 és fél ezer négyzetméteres telken áll, gazdálkodás...
21 900 000 HUF
219 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb garázs hirdetés (87354129)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nem tud parkolni? Itt a MEGOLDÁS! ! ! Eladó Miskolc, Bulgárföldön a Stadion utcában, egy 16m2-es GARÁZS. BEFEKTETŐKNEK is rem...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi panel lakás hirdetés (84847999)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem! Sátoraljaújhely egyik legkedveltebb társasházában kínálunk eladásra egy igazán különleges, első emeleti la...
21 900 000 HUF
625 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (32498877)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1092 m2