Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig (1140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 140 db
Eladó Kondói családi ház hirdetés (36699965)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Természetközeli nyugalom Kondón – Családi ház eladó! Eladó egy 80 nm-es, 3+1 szobás kőépítésű családi ház a Bükk lábánál, Kon...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (37499754)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Ónod településen egy 131 nm-es, azonnal költözhető, részben felújított családi ház 1354 nm-es, összközműves telken. Ideál...
19 900 000 HUF
151 908 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (49946994)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon, csendes, rendezett utcában eladó egy teljes közművel ellátott, 75 nm-es családi ház 674 nm-es telken. Az ingatlan e...
7 900 000 HUF
105 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaszadai családi ház hirdetés (43815563)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 2
Taktaszadán, Szerencs városától 3 km-re jó állapotban levő 75 m2-es családi ház eladó. a ház belülről rendben, akár költözhető ...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőkürti családi ház hirdetés (24999892)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2225 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház nagy telekkel Hejőkürtön – csendes utcában, kedvező áron! Eladó Hejőkürtön, a Szent István úton talál...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkmogyorósdi lakóövezeti telek hirdetés (55952153)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy Szerkezetkész, tervdokumentációval, épitési engedélyel ( lejárt ), ellátott "házam". Áram bekötve 3x16 amper, viz, csatorna, gáz telken belül, Várja a továbbépitést :d h
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Olaszliszkai családi ház hirdetés (55289997)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 802 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó családi ház! Megvételre kínálok egy felújítandó 3 félszintből álló családi házat beépített tetőtérrel, amely rengetek le...
15 000 000 HUF
18 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34323234)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc kedvelt részén a Szent István úton eladó tégla épületben egy normál állapotú garzon lakás. - Csendes, nyugodt környék z...
21 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (94434923)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 2
Ez a Sajópetriben található ház tökéletes választás lehet mindazok számára, akik Miskolchoz közel (15km) szeretnék élni életüke...
18 900 000 HUF
282 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igrici családi ház hirdetés (75642837)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Igrici – arad utca felújítandó ház eladó – falusi csokra TÖKÉLETES Eladó Igrici egyik legjobb részén, az Arad utcában egy felú...
7 500 000 HUF
82 417 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Járdánházai családi ház hirdetés (35144274)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2896 m2
Szobaszám: 5
Fedezze fel a családok számára ideális otthont Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, Járdánházán! Ez a használt, 126 négyzetméteres...
25 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harsányi egyéb telek hirdetés (32782137)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: n/a
Főbb jellemzők: • Gáz, villany, fúr kút bőséges, tiszta víz (szivattyúval azonnal használható) • Csatornahálózat az utcában, r...
5 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőbényei családi ház hirdetés (92785361)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3
Ahol a múlt ereje és a Zemplén panorámája összeér. Eladó kőház Erdőbénye szívében! Vannak helyek, ahol megáll az idő, és vanna...
15 490 000 HUF
191 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti hétvégi ház hirdetés (56733385)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Mezőcsát üdülőövezetében, amely családi nyaralónak vagy akár hosszútávú befeketésne...
18 000 000 HUF
382 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44457729)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon a Hegyalja utcában, Diósgyőr városrészben, földszint+ 10 emeletes panelprogramos egyedi hőmennyiségmérős alacso...
19 450 000 HUF
694 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (41666634)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 2
Eladó tufából épült családi ház Szomolyán, 906 m2-es telken! Szomolya szívében, csendes, barátságos környezetben kínáljuk ela...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (89777979)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78377278)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon a Győri kapu kedvelt részén egy 37 nm-es, 1, 5 szobás, egyedi mérős kiváló elosztású kőerkélyes lakás. Az ingat...
24 900 000 HUF
672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (63237535)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Diósgyőr kertes házas övezetében, csendes utcáben egy 41 nm-es, egyszobás, jó állapotú, gázkonvektor fűtésű n...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőpapi családi ház hirdetés (31153288)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1550 m2
Szobaszám: 5
Hejőpapi Község csendes részén kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 1976-ban épült családi házat. Az ingatlan egy 1550 nm-e...
24 990 000 HUF
195 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal