Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig (1140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 140 db
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (26367949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő! Szeretném Önnek bemutatni ezt a csodálatos ingatlant, amely egy családi ház Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében,...
9 990 000 HUF
58 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (68423445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Ózdon, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében! Az ingatlan, amelyet most bemutatunk Önnek, e...
8 900 000 HUF
156 140 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (49447952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely ideális választás családosok számára! Az eladásra kínált ingatlan Ózdon, Borsod-...
12 000 000 HUF
106 194 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcsai családi ház hirdetés (23775438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Karcsa (Becsked) településen egy 79 m²-es, 1994 m²-es telken fekvő családi ház! A ház téglából épült, a tetőszerkezet 1...
7 000 000 HUF
88 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszabábolnai családi ház hirdetés (34644333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Egy hely, ahol a természet és a nyugalom kézen fogva sétálnak. Tiszabábolna egy csendes, festői tiszai település Borsod-Abaúj...
12 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszabábolnai családi ház hirdetés (17498558)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
A Tisza-parti Tiszabábolna nyugodt és barátságos részén kínáljuk eladásra ezt a földszintes, verandás családi házat, amely egy ...
19 900 000 HUF
189 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96777928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Varbói családi ház hirdetés (39325248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1811 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Varbón gyönyörű panorámával! Varbón eladó egy 86 nm-es családi ház, mely 1811 nm-es telken helyezkedik el. ...
7 500 000 HUF
87 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (44535234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszoba nappalis családi ház gesztelyben! Eladó Miskolctól 17km-re Gesztelyben egy 90nm-es, kétszoba nappalis családi há...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi egyéb lakás hirdetés (69344439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Sátoraljaújhely belvárosában – 1 szoba, 48 m² Eladásra kínálunk egy 48 m² 1 szobás ingatlant Sátoraljaújhely szívéb...
20 500 000 HUF
427 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (45742283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Forrón egy szintes, tetőtér beépítéses, szuterén szinttel rendelkező, 120 m2-es családi házat. Az ingatlan át...
18 900 000 HUF
157 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34483925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc egyik legszebb városrészében, Diósgyőrben, a Tatárdombon, egy 100 nm-es, kétszintes, felújítandó családi ház, mel...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (53657795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi családi ház hirdetés (49375822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2353 m2
Szobaszám: 3
Encsen eladó családi ház keresi gazdáját. a családi ház szépen felújitott. 2 Szoba, nagy nappali konyhával fürdőszoba és kinti ...
21 500 000 HUF
226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki egyéb lakás hirdetés (83582752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
B. -A. -Z. -Megye, Sárospatak város főutcáján lévő, kisebb szoba-konyhás, fürdőszobás, 40m2 -es lakóház eladó! Az ingatlan sajá...
18 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (59448752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (33236953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc- Perecesen 40 nm-es, felújítandó 2 szobás családi ház. Az ingatlan jó lehetőség azok számára, akik saját ízlésük ...
7 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73537163)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi családi ház hirdetés (83723631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2353 m2
Szobaszám: 3
21 500 000 HUF
226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34657549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2
Miskolcon a Bodótetőn, téliesített 49 m2-es, 2 szobás lakható ház eladó. Az ingatlan belterületen található, séta távolságra az...
5 500 000 HUF
112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.