Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig (1140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 140 db
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (93439344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvásárlásra kínálok Taktaharkányban, 1990-ben épült, 140 nm nettó alapterületű, szintes családi házat. Az ingatlan jelenleg k...
16 900 000 HUF
120 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejcei családi ház hirdetés (11874743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 2
Hejcén eladó felújítás alatt álló, 72 m²-es, két szobás családi ház nagy telekkel! Hejce közkedvelt, csendes utcájában kínálu...
16 500 000 HUF
229 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (54635418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 448 m2
Szobaszám: 4
Ez a 110nm-es felújítandó családi ház kiváló választás lehet azok számára akik a város központi helyén fekvő, jól megközelíthet...
19 500 000 HUF
177 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vissi családi ház hirdetés (43426455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 3412 m2
Szobaszám: 2
B. -A. -Z. Vármegye, Viss település, központi részén családi ház eladó. Az 1958-ban épült lakóingatlan alapterülete: 102 m2, am...
5 500 000 HUF
53 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi családi ház hirdetés (54359483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2353 m2
Szobaszám: 3
Encsen eladó családi ház keresi gazdáját. a családi ház szépen felújitott. 2 Szoba, nagy nappali konyhával fürdőszoba és kinti ...
21 500 000 HUF
226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gönci családi ház hirdetés (34324469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 3 szobás felújított családi ház Gönc központjában a szlovák határhoz közel! Gönc központi részén, azonnal költözhető, t...
19 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (21727889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 1
Lyukóbányán a főúttól 50 méterre megvételre kínálok egy 916 m2-es telket, 35 nm-es házzal. a telek 2, 23 Ak-s, területén több g...
1 490 000 HUF
42 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőhorváti családi ház hirdetés (29473574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 2
B. -A. -Z. -Megye, Erdőhorváti településen, felújításra érdemes, alapszinten lakható, meseszép környéken fekvő családi ház elad...
14 500 000 HUF
223 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gönci családi ház hirdetés (35573754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Göncön, a szlovák határ közelében! Göncön, csendes, nyugodt környezetben kínálunk eladásra egy ...
5 000 000 HUF
104 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (54455794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46534338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (15457894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc egyik legszebb városrészében, Diósgyőrben, a Tatárdombon, egy 100 nm-es, kétszintes, felújítandó családi ház, mel...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (22394539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Miskolc, József Attila úton 210 nm-s, helyiségre tagolt pincerész eladó! Az ingatlan jelenleg az alaprajznak megfelelően tago...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (36853148)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 3
Eladó azonnal költözhető családi ház csendes környezetben Mezőcsáton! Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik k...
13 800 000 HUF
202 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Répáshutai családi ház hirdetés (34762943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó családiház Répáshután – ahol a természet és az ember harmóniában él! Különleges lehetőség a Bükk szívében: eladásra kín...
18 500 000 HUF
231 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Múcsonyi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (97752328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó: Két Szintes, bejáratott Élelmiszer és Vegyesbolt Múcsonyban. Kész Vállalkozás + Lakhatási Lehetőség! Ne csak üzletet ve...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (28323388)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43338134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177547 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
17 490 000 HUF
564 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (29973834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 4 szobás, 110m2-es családi ház Szendrő középpontjában, csendes, nyugodt UTÁBAN! Falusi csok, CSOK Plusz és o...
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (64442597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal