Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig (1138 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 138 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci iroda irodaházban hirdetés (33475994)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181275 hivatkozási számú miskolci iroda. Az eladó mis...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Mályi lakóövezeti telek hirdetés (25447187)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1021 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181154 hivatkozási számú mályi telek. Az eladó építés...
6 990 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (72349733)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181351 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 900 000 HUF
853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhogyi családi ház hirdetés (65777994)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szuhogyon, a főutcán, jó környezetben eladó egy 94 nm lakóterű, 2 + fél szobás családi ház nagy, gazdálkodásra is alkalmas, 359...
16 900 000 HUF
179 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (23348945)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 51 négyzetméteres tégla lakás Sajószentpéteren, melynek irányára 13 500 000 forint. Az ingatlan felújítandó állapotba...
13 500 000 HUF
264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (36333533)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2771 m2
Szobaszám: n/a
Ha fontos az örök panoráma és az is, hogy jó környéken legyen, akkor ezt a zártkertet kereste! A Bandzsalgó dűlőben, Közdomb ...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97439479)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Erkélyes, másfél szobás Avas II. Lakás eladó! Tehermentes ingatlant kínálunk, amit saját elképzelés szerint MODERNIZÁLHATSZ! ...
21 900 000 HUF
591 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi panel lakás hirdetés (53735835)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Ózd egyik legkeresettebb részén, a városközpontban egy 8. emeleti, 2 szobás, világos és jó állapotú panellakás...
13 500 000 HUF
264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (23876449)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Keresi azt az ingatlant, amely nem csak otthonként, hanem vállalkozása bázisaként is megállja a helyét? Ózd egyik csendes, átme...
25 000 000 HUF
108 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi panel lakás hirdetés (15338443)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó! Teljeskörűen felújított, klímás lakás Ózd szívében, a Vasvár úton! Eladásra kínálunk egy azonnal költözhető, modern és...
13 900 000 HUF
272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (14533397)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (95734623)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas családi ház 1354 nm-es telken állami támogatásokra alkalmas, felújított fürdőszobával és kandallóval! Eladó egy 131 nm-...
19 900 000 HUF
151 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (81162736)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83347127)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakeszi családi ház hirdetés (22496774)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3
Tiszakeszi kossuth út - 92 m2, 3 szobás, szilikát falazatú családi ház ELADÓ Az ingatlan az Otthon Start Hitelprogram -nak megf...
16 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci házrész hirdetés (34274117)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk az Avasi pincesoron a belvároshoz közel, egy 20 méter hosszú, 4 méter széles borospincét. a Nagyavasi alsó so...
6 890 000 HUF
229 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaszadai családi ház hirdetés (74976743)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 2
Taktaszadán, Szerencs városától 3 km-re jó állapotban levő 75 m2-es családi ház eladó. a ház belülről rendben, akár költözhető ...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (45423534)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2335 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Mezőkeresztesen ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget ny...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35796326)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (17738455)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mezőkeresztes szívében egy igazán különleges hangulatú, 69 m2-es polgári jellegű családi ház, 325 m2-es telken. Az inga...
14 000 000 HUF
202 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal