Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (1526 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 526 db
Eladó Nyékládházai hétvégi ház hirdetés (77738945)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Gólem-tónál a félszigeten szigetelt faház, a tóparttól kb. 50 Méternyi sétára. Az udvar térkövezett, fedett kocsibeállóval, zárt tárolóval. A házban víz, szennyvíz, villany, klíma bent van, gáz az udvarban. A 15 nm2-es terasz fedett, fagyálló járólapos.
29 900 000 HUF
996 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőbényei családi ház hirdetés (99469796)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 3
Erdőbénye főutcáján eladó vendégházként is hasznosítható családi ház! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Kő falazat - Cserép f...
20 000 000 HUF
88 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (84731432)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 4
Erdei idill – városi kényelemmel, Miskolc-Perecesen! Eladó egy hangulatos, kétszintes, 100 nm-es ikerház, ahol a természet bé...
19 800 000 HUF
198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44733714)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 4
Eladó Miskolcon, Komlóstető városrészen, a Nádastó-dűlő utcában egy különleges lehetőséget rejtő családi ház, csodás kilátással...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci lakóövezeti telek hirdetés (52462335)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3573 m2
Szobaszám: n/a
Tiszalúcon kínálunk eladásra egy 3573 nm-es, körbekerített építési telket, mely ideális választás lehet egy családi ház építésé...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (87769287)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, tégla lakás eladó saját pincével – 56 m² Kazincbarcikán kínálunk eladásra egy 56 m²-es, földszinti lakást téglaépí...
20 900 000 HUF
373 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55224688)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi panorámás lakás a Szinvapark szomszédságában Miskolc belvárosában, a Szinvapark közvetlen közelében eladó egy 7. eme...
29 890 000 HUF
934 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94744781)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 52 m²-es lakás eladó Komlóstetőn – gondozott környezet, barátságos lakóközösség Komlóstetőn, csúszózsalus techno...
24 490 000 HUF
470 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98588451)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó erkélyes, tégla lakás két saját pincével Eladásra kínálunk egy 41 m²-es, 1, 5 szobás, második emeleti tégla lakást rende...
24 200 000 HUF
590 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (58565233)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 2
Eladó autentikus parasztház Mezőkövesd szívében – Kiváló befektetési lehetőség! Matyóföld szívében, a Zsóry gyógyfürdő közelé...
14 890 000 HUF
297 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalaszendi egyéb ház hirdetés (92451521)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1724 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szalaszenden egy felújítandó, 195 nm hasznos lakóterületű, 2 szintes, 5 szobás családi ház az Óvoda úton. a tárgyi ingatl...
22 000 000 HUF
112 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb ház hirdetés (46473757)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon egy tégla építésű 2 szintes, 64 nm-es, 2 szobás jó állapotú családi ház a Szegfű Dűlő utcában. a tárgyi ingatla...
18 500 000 HUF
289 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (56249932)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2184 m2
Szobaszám: 2
Felújított, okos családi ház eladó Homrogdon – teljes berendezéssel, jacuzzival és vidéki harmóniával! Ha olyan otthont keres...
24 390 000 HUF
304 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64325331)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kazincbarcikán egy jó állapotú, 45 nm-es, 1 szobás, földszinti lakás. Az ingatlan műanyag nyílászárókkal, réz villanyháló...
21 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83957675)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld csendes részén, egy 4 emeletes téglaépítésű társasház 4. emeletén, egy 56 m2 alapterületű 2+ 1/2 szobás felú...
29 900 000 HUF
533 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (77643181)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mezőkövesden egy 105 m2-es családi ház 792 m2-es telken. Az ingatlan felújítása már megkezdődött, így az új tulajdonos ...
26 500 000 HUF
252 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31737364)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rásonysápberencsi családi ház hirdetés (94934374)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Rásonysápberencsen, az M30-as autópályától 10 km-re családi ház jó állapotban eladó, nagy kerttel. Sok gyümölcsfa, gazdálkodásr...
21 500 000 HUF
165 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79667739)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14754594)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal