Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (1523 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 523 db
Eladó Nekézsenyi családi ház hirdetés (54344743)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, hangulatos otthont a festői Lázbérc településen, ahol a kert végében patak csob...
26 500 000 HUF
441 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádnémeti családi ház hirdetés (39437235)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2417 m2
Szobaszám: 3
Hernádnémetiben, a Petőfi Sándor utca 66 alatt, régi stílusú családi ház eladó! A ház Miskolctól 15 km-re a Hernád folyó köze...
14 900 000 HUF
179 518 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajókápolnai családi ház hirdetés (64967445)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1575 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Sajókápolnán – nyugodt környezet, jó adottságokkal! Sajókápolna rendezett, csendes utcájában kínálok megvét...
27 900 000 HUF
310 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62491754)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó, ak...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (83775334)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (13183234)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37876475)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (48732949)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21994145)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (14844955)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Bodó tető felé vezető úton lévő kis lakóház. a 28 nm alapterületű épülethez tartozik egy kis udvar és pince. a sz...
8 900 000 HUF
356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyékládházai külterületi telek hirdetés (13495793)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3146 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181266 hivatkozási számú nyékládházi zárt kert. Ha ny...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (86444413)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1378 m2
Szobaszám: 3
Mezőcsát, felújított, 100 m2, 2 szobás, összkomfortos családi ház ELADÓ Mezőcsát, csendes, nyugodt, központ közeli családi ház...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (57176836)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kedvező lehetőség azoknak, akik nyugalomra és természetközeli kikapcsolódásra vágynak! ! Főbb jellemzők: Helyszin: Miskolc, ...
11 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45547887)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fiatal felnőttek figyelmébe ajánljuk ezt a kiváló lehetőséget, amely Miskolc dinamikusan fejlődő Győri kapu városrészében talál...
27 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (55748146)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló befektetési lehetőség! Miskolctapolca kedvelt utcájában, a Görömbölyi út 72 alatt, felújítandó nyaraló eladó! Az ingat...
25 900 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harsányi lakóövezeti telek hirdetés (47477375)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 843 m2
Szobaszám: n/a
Építse fel álmai otthonát Harsányban! Egyedülálló lehetőség! Eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 843 nm-es építési te...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43361775)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69345428)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai lakóövezeti telek hirdetés (37471352)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes ajánlat! Több mint 2000 négyzetméter! Ilyen ritkán kerül piacra! Ha valaha is álmodtál arról, hogy legyen egy iga...
15 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37172593)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181127 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal