Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 056 db
Eladó Abaújszántói családi ház hirdetés (67477448)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1132 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Abaújszántón, a város legjobb utcájában, a Fehérhegy úton: kétszintes 138 m2-es családi ház eladó, 1132 m2-es telken. Nagyon sz...
37 500 000 HUF
271 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38944955)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc egyik csendes, üdülőövezeti részén, Galyatetőn kínálok megvételre egy 93 nm-es, részben felújított családi házat, amely...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (34398236)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73383692)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (19349985)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 4
Mezőcsát központi részén kínálok megvételre egy 135 nm-es, kétszintes családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár kétgen...
26 500 000 HUF
196 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75138563)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (45442833)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (33635336)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5
Olyan ingatlant keres, amelyben nem a jelenlegi állapotot, hanem a benne rejlő lehetőséget látja? Miskolc Martinkertváros cse...
29 990 000 HUF
187 437 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (68477866)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Igényesen, teljeskörűen felújított 49 m²-es tégla lakás eladó Eladó a Győri kapu kedvelt részén, egy 49 m²-es, első emeleti, t...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai zártkert hirdetés (39293637)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált Nyékládháza kedvelt zártkerti részén, a Pingyomon egy remek adottságokkal rendelkező, tetőteres pihenőház, amely t...
3 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (25723379)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Komlóstetőn, 4 emeletes panel épületben 51 nm-es, magasföldszinti, egyedi fűtés miatt alacsony rezsivel rendelkező, 2 s...
32 900 000 HUF
645 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pányoki egyéb telek hirdetés (52281567)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telkek festői környezetben Pányokon Pányok településen, a hegy lábánál, gyönyörű zöldövezeti környezetben eladó ...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94734323)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (25333387)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180414 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi családi ház hirdetés (76275926)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tokaj-Hegyalján, Mádon 54 m2-es családi ház eladó. A ház egy parasztház jellegű kis ház volt, amihez lett a későbbiekben hozzá...
19 900 000 HUF
368 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Varbói lakóövezeti telek hirdetés (92921939)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1813 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek a Varbói-tó közelében - kivételes lehetőség Varbón!  Varbó csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy kiv...
10 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi tégla lakás hirdetés (89449733)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Borsodnádasd csendes, mégis élénk városrészében kínáljuk eladásra ezt a használt, 64 négyzetméteres lakást, amely ideális válas...
6 500 000 HUF
101 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (62533142)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a