Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 056 db
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (74746544)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Kis lakás, kis rezsi! Eladó bútorozott, első emeleti, erkélye...
9 300 000 HUF
251 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesznyéteni családi ház hirdetés (65544533)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 2
Jó elrendezésű, összkomfortos családi ház ELADÓ! Kesznyéten központjához közel eladó 1245nm-es telken, 2 szoba + nappali elre...
6 900 000 HUF
113 114 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46894144)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (43243722)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (35615343)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (81677788)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (43457626)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (69215344)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Sajókeresztúri egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (67354399)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Miskolci ingatlaniroda eladásra kínálja a 159944-es számú 3, 5 ha erdőt és legelőt Sajókeresztúron. Bemutató videó és 360 fok...
25 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31741363)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Miskolcon a Szent Anna tér szomszédságában lévő Tizeshonvéd utcában egy 55 nm-es 1+2 félszobás, 4. emeleti erkélyes, jó á...
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi ikerház hirdetés (55925823)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A megvételre kínált felújítandó családi ház/ikerház, a Wellis gyár szomszédságában, a Sümeg utcában épült, csendes, jól frekven...
10 000 000 HUF
131 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (12424794)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Panorámás nyugalom ózdon – valósítsa meg álmai OTTHONÁT! Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező, tehermentes csa...
7 500 000 HUF
107 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (67148225)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Diósgyőri tégla lakás – Alakítsa ki saját igényei szerint! Eladó Miskolc közkedvelt, zöldövezeti városrészében, Diósgyőrben e...
19 490 000 HUF
512 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szögligeti családi ház hirdetés (34688333)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó tégla építésű családi ház Szögliget festői környezetében Szögliget egyik legszebb részén, az Aggteleki-karszt lábá...
22 000 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (54453935)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1018 m2