Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2045 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 045 db
Eladó Emődi családi ház hirdetés (52765275)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Emőd | Alkalmi vétel! Részben felújított családi ház eladó Emőd egyik csendes utcájában. a felújítási munká...
13 890 000 HUF
198 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaújszántói családi ház hirdetés (66986897)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1132 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Abaújszántón, a város legjobb utcájában, a Fehérhegy úton: kétszintes 138 m2-es családi ház eladó, 1132 m2-es telken. Nagyon sz...
37 500 000 HUF
271 739 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Encsi tégla lakás hirdetés (92523947)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálunk Encs főutcáján, a Petőfi utcán egy 131 nm-es, nappali + 3 szobás, 2. emeleti társasházi lakást közvetlenül az...
35 000 000 HUF
267 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (99876822)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (36494942)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 2
Csend, természet és kényelem: Kis családi ház várja új lakóit Miskolc-Perecesen! Vágyik a természet közelségére, de nem szere...
24 500 000 HUF
532 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monoki családi ház hirdetés (98753833)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1849 m2
Szobaszám: 5
Monok főutcáján, volt üzlethelyiség, mögötte lakóépület eladó, 1849 m2 telken, kb: 100 m2-es üzlethelységnek kialakítva, amely ...
19 990 000 HUF
66 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi családi ház hirdetés (36694632)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tokaj-Hegyalján, Mádon 54 m2-es családi ház eladó. A ház egy parasztház jellegű kis ház volt, amihez lett a későbbiekben hozzá...
19 900 000 HUF
368 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (42381244)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szerencs belvárosában, a Szűk utcában egy bruttó 90 nm-es családi ház, mely 225 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan ...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monoki családi ház hirdetés (56524173)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1741 m2
Szobaszám: 3
Monok főutcáján, 2011-ben épült 90 m2 új építésű ház, 1741 m2 telken eladó. Az ingatlan használatba vételi engedéllyel nem rend...
13 990 000 HUF
155 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai lakóövezeti telek hirdetés (73354677)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes ajánlat! Több mint 2000 négyzetméter! Ilyen ritkán kerül piacra! Ha valaha is álmodtál arról, hogy legyen egy iga...
15 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Hernádnémeti családi ház hirdetés (97957479)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181759 hivatkozási számú hernádnémeti családi ház. Az...
28 900 000 HUF
328 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (34937376)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42413593)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (94415641)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy jó állapotú családi házat Emőd csendes részén, a Dózsa György úton. A tető felújítva és az épület sziget...
39 500 000 HUF
359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (47653977)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 918 m2
Szobaszám: 4
Edelény városában eladásra kínálok, akár több generáció együttélésére is alkalmas családi házat. Az ingatlanban 4 szoba találha...
12 000 000 HUF
110 091 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tomori családi ház hirdetés (48261817)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1482 m2
Szobaszám: 2
Tomor községben, festői környezetben kínálok eladásra egy családi házat, amelyet Ön igényei szerint alakíthat tovább. A házba ...
5 200 000 HUF
88 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tomori családi ház hirdetés (31745346)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1606 m2
Szobaszám: 2
Szeretne elvonulni a világ zajától? Egy csendes, nyugodt lakókörnyezetben élni mindennapjait, mindezt megfizethető áron? Ne k...
5 990 000 HUF
106 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hangácsi családi ház hirdetés (84345273)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 2
Festői környezetben, Hangács településen kínálok eladásra egy két szobás családi házat, amely igény szerint tovább bővíthető. A...
7 500 000 HUF
127 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hangácsi családi ház hirdetés (34735763)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, az Edelényi járásban, Edelénytől mintegy 15 km távolságra elhelyezkedő Hangá...
5 000 000 HUF
119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (45449821)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Edelény városában egy 51 nm alapterületű lakást. Az ingatlan két szobával rendelkezik, amelyek burkolata hajó...
15 500 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal