Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 056 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44423793)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra Kínálunk Miskolcon a József Attila utcában az Unipark Társasházban, egy szép állapotú 48 nm-es 2 szobás gardróbos napf...
25 500 000 HUF
531 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (83495452)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 905 m2
Szobaszám: 3
3 Szobás családi házat kínálok megvételre Edelényben, csendes családi házas környezetben Edelényben, az Ifjúság úton kínálok m...
25 900 000 HUF
304 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (84423163)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Szinva park közelében egy teljeskörűen felújított földszinti tégla lakás. Ez az igazi kis 37 négyzetméteres éks...
31 990 000 HUF
864 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44732449)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1540 m2
Szobaszám: 1
Értékes lehetőség Miskolc zöld övezetében: egy részben felújított családi ház 1540 m²-es telken, kiváló alapokkal és bővítési p...
17 999 000 HUF
428 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38377932)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 1
Családi ház jó áron eladó! Eladó a Bertalan utca végén egy 2022-ben épült 65 nm alapterületű családi ház 2220 nm-es telken! a h...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (39656484)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Miskolc-Diósgyőr egyik legkedveltebb városrészében 460m2-es belterületi építési telket! Természetközeli körn...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (93942946)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk nyugodt, szép, természetközeli helyen, Miskolc-Tapolcán egy 770 m2 -es belterületi építési telket! A telken ...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39549748)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (55554587)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (76579595)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (35387226)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39457626)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (93779493)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljeskörűen felújított családi ház Szerencsen, csendes zsákutcában, jó szomszédsággal. A 60 m2-es, 2 szobás ingatlan 20...
38 900 000 HUF
617 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (94877835)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszaújváros egyik legkedveltebb és legnyugodtabb részén a Rózsa utcában az idősek otthona közvetlen szomszédságában eladó egy ...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (94827777)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sárospatak kedvelt, jól megközelíthető részén egy 51 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás, ahol valóban minden ...
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (57391434)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (36226235)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Eladó Onga Miskolc felőli részén, a vasúti sínek előtti nyugodt, családi házas környezetben egy 110 nm-es, nappali + 3 szobás, ...
37 990 000 HUF
345 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (78513923)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
37 990 000 HUF
345 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58399349)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87721528)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal