Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 056 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47255494)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77329327)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (43447745)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kazincbarcikán, a kórház mellett eladó egy 55 nm-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás csendes, barátságos környéken. Az ingatlan n...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyedi garázs hirdetés (24254772)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy rendezett, 314-es számú garázst az Alsóvárosi körút közkedvelt garázssorán. Az ingatlan legnagyobb előnye ...
3 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi lakóövezeti telek hirdetés (75897469)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: n/a
Miskolctól 5 km-re, Mályiban, az Akácos utcában, 690 nm belterületi építési saroktelek újépítésű környezetben eladó! Telek fő...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (98558795)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc csendes részén, a Győri kapu déli oldalán kínálunk megvételre egy 401 m²-es telken elhelyezkedő, vegyes falazatú család...
23 900 000 HUF
434 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (61516345)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (58761649)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2335 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Mezőkeresztesen ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget ny...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (39737964)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Miskolc - diósgyőr, 41m2, 1 szobás ingatlan ELADÓ Megvételre kínálok Diósgyőr egyik csendes, kertes házas övezetében egy kivál...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (36699965)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Természetközeli nyugalom Kondón – Családi ház eladó! Eladó egy 80 nm-es, 3+1 szobás kőépítésű családi ház a Bükk lábánál, Kon...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (37499754)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Ónod településen egy 131 nm-es, azonnal költözhető, részben felújított családi ház 1354 nm-es, összközműves telken. Ideál...
19 900 000 HUF
151 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (49946994)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon, csendes, rendezett utcában eladó egy teljes közművel ellátott, 75 nm-es családi ház 674 nm-es telken. Az ingatlan e...
7 900 000 HUF
105 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75381392)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok, Miskolc, Szentpéteri kapuban, a Katowice utcában, 4 emeletes rendezett társasház földszintjén, 40 nm alapterü...
27 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaszadai családi ház hirdetés (43815563)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 2
Taktaszadán, Szerencs városától 3 km-re jó állapotban levő 75 m2-es családi ház eladó. a ház belülről rendben, akár költözhető ...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14434333)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, belvárosi 2 szobás lakás eladó! Eladó Miskolc belvárosi 55 nm -es 2 szobás felújított panellakás. Az ingatlan Mis...
34 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőkürti családi ház hirdetés (24999892)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2225 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház nagy telekkel Hejőkürtön – csendes utcában, kedvező áron! Eladó Hejőkürtön, a Szent István úton talál...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkmogyorósdi lakóövezeti telek hirdetés (55952153)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy Szerkezetkész, tervdokumentációval, épitési engedélyel ( lejárt ), ellátott "házam". Áram bekötve 3x16 amper, viz, csatorna, gáz telken belül, Várja a továbbépitést :d h
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Olaszliszkai családi ház hirdetés (55289997)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 802 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó családi ház! Megvételre kínálok egy felújítandó 3 félszintből álló családi házat beépített tetőtérrel, amely rengetek le...
15 000 000 HUF
18 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.