Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 056 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42877627)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53473377)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (64339344)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2096 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Borsod - Abaúj - Zemplén Vármegye egyik barátságos kisvárosában, Mezőkeresztesen egy belterületi ingatlan, mely a ...
32 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (18724476)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69744864)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rásonysápberencsi családi ház hirdetés (43324844)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2140 m2
Szobaszám: 2
Rásonysápberencs központi, mégis csendes, barátságos részén kínálok megvételre egy két szobás családi házat, amelyhez egy tágab...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rásonysápberencsi családi ház hirdetés (56419336)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 3221 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel álmai otthonát Rásonysápberencsen, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, ahol a csend és a természet közelsége találkoz...
14 500 000 HUF
138 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (47493336)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 3 szobás, 2 szintes családi ház a Csermőkei úton! Közel mindenhez, mégis távol a város zajától! - Kivett lakóház, u...
24 900 000 HUF
303 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (82725184)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sárospatak kedvelt, jól megközelíthető részén egy 51 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás, ahol valóban minden ...
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (35434423)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A település fő utcáján, mégis nyugodt környezetben található ez a 2+1 szobás, 93 nm-es családi ház, 827 nm-es telken. Két napfé...
19 990 000 HUF
214 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (27854415)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harsányi családi ház hirdetés (43639366)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 2
Ladó házrész Harsányban! Eladóvá vált egy 1141 m2-es telken lévő két ház 1/2 tulajdonjoga Harsányban. A telken két ház talál...
8 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (33296929)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci raktár hirdetés (47356643)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: n/a
Eladó présház kiváló adottságokkal Miskolc, Bábonyi-bérc városrészén! Miskolcon, a belvároshoz közel, Bábonyi-bérc városrészb...
8 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31343323)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás el...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21147661)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (92684733)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 4
Eladó tégla építésű családi ház Miskolcon! Miskolcon, a csokoládégyár szomszédságában kínálunk eladásra egy jó műszaki állapo...
36 900 000 HUF
217 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33833447)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tehermentes, erkélyes, jó állapotú, 61 nm lakás vár! Ritka lehetőség! Ne hagyd ki! A lakótelep társasházában szép panorámáva...
31 200 000 HUF
511 475 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (24189954)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet! Eladásra kínálunk egy második emeleti, 58 m²-es otthont Ózdon, az Árpád Ve...
9 300 000 HUF
160 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (55493772)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Ár: 19, 9 MFt Ne keressen tovább! Eladásra kínálunk Ózd csendes részén, Kistó városrészében egy kivételes lehetőséget: egy 87 ...
19 900 000 HUF
228 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.