Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 056 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73475322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (72874881)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Edelényben, a Bányász úton! Eladó egy 1960-ban téglából épült, első emeleti, 72 m2-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan...
17 500 000 HUF
243 055 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bózsvai külterületi telek hirdetés (74535934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: n/a
Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, a Zemplén hegység szívében Sátoraljaújhelytől 20 km-re erdőkkel körülvett gyönyörű környezetben,...
2 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (93394339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Edelényben kínálunk eladásra egy 2 szobás, konyhás, spájzos, teraszos családi házat. Vegyes tüzelésű kazán szolgáltatja a fűté...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (44626253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (74612284)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Forró csendes, rendezett részén egy kiváló elosztású, 95 m2-es családi ház, amely egy 672 m2-es, gondozott te...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (49935578)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 3
Taktaharkány fő utcán 3 szobás családi ház eladó. a ház alkalmas lehet akár vállalkozásra is. Falusi CSOK igénybe vehető. Takta...
7 490 000 HUF
74 900 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (99748115)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Szikszó csendes utcájában, tágas telekkel! Eladásra kínálok Szikszón, nyugodt, rendezett környezetben, egy 9...
37 000 000 HUF
406 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38442393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (98973723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48364744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75225444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (13963797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci termőföld, szántó hirdetés (56934356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 5790 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gazdálkodni szeretne? Esetleg egy barackos kialakításán gondolkodik? Miskolc - Bedegvölgyben 5790 m2 területű, fúrt kúttal re...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (96546123)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1595 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Miskolctapolcán, az Atta úton, a Strandfürdő közelében, a busz végállomástól párszáz méterre, egy 1595m2-es, Mke - Mezőga...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi lakóövezeti telek hirdetés (73339494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok, Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Bogácson, 1500 nm-es építési telket​, amelyre 12 lakásos társasház érvényes ép...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (91753475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy kiváló adotsággal rendelkező építési telek a Győri kapu déli részén. Telek mérete 864 nm. A következő paraméterekkel...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói házrész hirdetés (69447585)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok egy 76 nm-es, tégla falazatú ingatlant, Szikszó bevárosában. Csendes, jól megközelíthető utca, kiváló lakó...
10 900 000 HUF
143 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaladányi étterem, vendéglő hirdetés (14533434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tokaj közelében, Tiszaladányban, korábban sörözőként üzemeltetett, teraszos vendéglátóhely eladó! Tiszaladány kedvelt, csende...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisgyőri családi ház hirdetés (43294554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Kisgyőrben rendezett, csendes környezetben, a Keresztfalápa utcában egy felújítandó, 83 m2 -es, 2+1 fél szobás családi há...
7 900 000 HUF
95 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.