Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2055 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 055 db
Eladó Nyékládházai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (37737465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 7926 m2
Szobaszám: n/a
Ingatlan jellemzői: • 64 m²-es, 2019-ben épült, vegyes falazatú (tégla + könnyűszerkezet), szigetelt ház – befejezésre vár • 30...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (56843944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres családi házat, amely a méretéhez képest kifejezetten tágas belső terekkel...
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vattai családi ház hirdetés (26526837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vattán egy 56 nm-es, 2 szobás, felújított, összközműves családi ház 993 nm-es saroktelken garázzsal, fedett terasszal. a ...
28 300 000 HUF
505 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91462524)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panelprogramos, 35 nm-es lakás Miskolc, Avas, Középszer utca! Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (34574496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1232 m2
Szobaszám: 4
Sárospatak egyik legkedvesebb részén, Végardón a fürdő közelében – kínáljuk eladásra ezt a szerethető, parasztház jellegű csalá...
35 000 000 HUF
406 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14357442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc Győri kapu kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű tarsasház 4. emeletén, egy 63 m2 alapterületű 2 + 1/2 szobás szé...
32 500 000 HUF
515 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (47455384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Tibolddaróc központi részén, mégis csendes utcában egy 1870 m²-es telken elhelyezkedő, 56 m² alapterületű...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (49635439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (76635739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, felújított 2+1 szobás földszinti lakás Mezőkövesden, saját garázzsal, zárt udvarral és külön bejárattal! Mezőköv...
37 900 000 HUF
601 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (43853424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Azonnal birtokba vehető családi ház! 3 Külön lakrész lehetősége? Modernizált alapok Mezőkövesden! Eladásra kínálok Mezőkövesd ...
28 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (74664233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 2
Mezőkövesden, az Alkotmány utcában eladó felújítási tervvel rendelkező családi ház! Mezőkövesd csendes, jól megközelíthető rész...
29 900 000 HUF
404 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (69953358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (65943319)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mezőkövesd belvárosában eladó egy összkomfortos, jó állapotú, 91 nm-es, 3 szobás, családi ház. Az ingatlan két külön lakrészbő...
34 990 000 HUF
384 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (42516415)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
** Eladó nyaraló Mezőkövesd ** Eladó Mezőkövesden, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől pár perces sétára található, kétszintes nya...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (43685298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 83 m2-es, 3 szobás családi ház Mezőkövesden, műhellyel és garázzsal. Mezőkövesden eladásra kínálok egy 83 nm alapterüle...
29 900 000 HUF
364 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (93485435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1940 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mezőkövesden, a csendes Jegenyesor utcában ez a felújítandó, hatalmas potenciállal bíró, összközműves családi ház, amely ...
33 490 000 HUF
223 266 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (48754849)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
37 900 000 HUF
601 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (69723574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 5
Eladó Ózd kertvárosi részén egy 150 nm-es, 2 szintes, nappali + 4 szobás, 7 éve teljeskörűen felújított kétgenerációs összkomfo...
21 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (77652349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59547773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal