Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 056 db
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (77774381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fedezze fel ezt a kiváló állapotú, téglaépítésű lakást Sátoraljaújhely belvárosában, amely azonnal elérhető új tulajdonosa szám...
38 000 000 HUF
622 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (77489797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló állapotú téglaépítésű téglalakás Sátoraljaújhely településen, a belvároshoz közel, amely egyedülálló lehetőség...
23 900 000 HUF
426 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetés feladás ingyen
Szeretnéd gyorsan eladni az ingatlanod?
📷 Hirdess INGYEN akár 30 fotóval, ingatlanosként is
🔍 Évente 4 millió érdeklődő nézi a hirdetéseket
🏷️ Ingatlanosoknak automatikus hirdetés megjelenés
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (49692534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhelyben eladó egy 80 nm es 2 szobás családi ház. Az ingatlan felújításra szorul, ami már az új vevő elképzelesei ala...
23 900 000 HUF
298 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (23998234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhelyben eladó egy felújítandó családi ház. Elhelyezkedéséből adódóan vállalkozásra is alkalmas. Autó beállási lehetőség adott.  Amennyiben a hírdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
16 900 000 HUF
211 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vágáshutai családi ház hirdetés (59751999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 928 m2
Szobaszám: 2
Zemplén egyik kedvelt településén, Vágáshután eladásra kínálok egy 2 szobás családi házat. Elhelyezkedés szempontjából a telepü...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vissi családi ház hirdetés (44274449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
Sárospataktól 10 km-re, Viss településen eladásra kínálok egy 2 szobás családi házat. Az ingatlan nyílászárói fából készültek...
10 990 000 HUF
169 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi egyéb ház hirdetés (63444371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Sátoraljaújhely településen eladásra kínálok egy 3 lakásos társasházi udvarban egy 80 nm-es és egy 40 nm-es társasházi lakást. ...
22 900 000 HUF
190 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kovácsvágási családi ház hirdetés (27733277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Kovácsvágás településen eladásra kínálok egy 70 nm-es 2 szobás családi házat.  Az ingatlan tetőfedése cserép. Nyílászárói fábó...
10 900 000 HUF
155 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi hétvégi ház hirdetés (75837429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Sátoraljaújhely településen, a Májuskút utca közelében eladásra kínálok egy 1000 nm-es telket, melyen egy 15 nm-es hétvégi ház ...
3 500 000 HUF
233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (53636734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1424 m2
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely - Károlyfalva településen eladásra kínálok egy részben felújított, 2 szobás családi házat. a ház külső szigetel...
25 900 000 HUF
354 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzérkajatai családi ház hirdetés (96344932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2303 m2
Szobaszám: 2
Zemplén egyik csendes falujában, Fűzérkajata településen eladásra kínálok egy 2 szobás, 100 nm-es családi házat.  Az ingatlan ...
21 000 000 HUF
210 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (22433354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely településen eladásra kínálok egy 2 szobás 65 nm-es belvárosi, földszinti társasházi lakást. Bejárati ajtaja m...
18 900 000 HUF
290 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi lakóövezeti telek hirdetés (74565792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhely belterületén eladásra kínálok egy 737 nm-es tehermentes építési telket.  A telek kiváló adottságokkal rendelke...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzéri családi ház hirdetés (89874226)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2253 m2
Szobaszám: 4
Fűzér településen eladásra kínálok egy 100 nm-es, 4 szobás családi házat.  Az ingatlan tetőszerkezete cseréppel van fedve. Kül...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóberecki családi ház hirdetés (12744967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 3 szoba + étkezős családi házat Alsóberecki községben. Az ingatlan a község központjához közel található. ...
25 900 000 HUF
246 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci külterületi telek hirdetés (45477456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3237 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177318 hivatkozási számú miskolci nyaraló. Az eladó m...
14 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (56792943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kázsmárki családi ház hirdetés (26527452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
A hirdetésben szereplő ingatlan nyilvános árverésen, végrehajtási eljárás keretében vásárolható meg. Az online árverés az mbvk ...
2 500 000 HUF
38 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23768574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted