Eladó ingatlan Budaörs környékén (38418 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 418 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44238341)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Egy szoba két félszobás 59 m2-es lakás 70 milláért - nem rossz! És tényleg! Napfényes, jó alapterület kiosztású a lakás, már e...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43923527)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Otthon a Városliget közvetlen közelében, ahol a város és a nyugalom találkozik*** Vannak lakások, és van az otthon, ahová j...
87 000 000 HUF
1 298 507 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (62394793)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Kitűnő ajánlat! *** *** Tágas polgári lakás sok lehetőséggel Óhegy szívében *** A Martinovics térnél kínálunk megvételre e...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43555854)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Különleges ajánlat: kettő berendezett lakás airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában....
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (27347977)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23943486)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hamarosan költözhető, kertkapcsolatos, új építésű lakás Zugló Alsórákoson. a földszinti lakás 68, 8 m2 alapterületű és 8,...
103 000 000 HUF
1 410 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (98534394)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelébenElsősorban fiatal családoknak...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63913325)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern stílusú, praktikus kialakítású garzonlakás eladó a Göncz Árpád Városközpont közvetlen közelében. a kiváló elhelyezkedésn...
42 900 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (85338992)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39823435)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó lakás az Agora Tower irodacenter és Göncz Árpád Városközpont metró megállójától gyalog 8 percre, Ang...
61 900 000 HUF
1 085 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35193591)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Különleges ajánlat: berendezett lakás, airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában. a fű...
43 500 000 HUF
1 087 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (47815752)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső kétszintes nettó 51, 5 m2 (2 szoba + nappali) lak...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36937994)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség a 13. kerületben világos, csendes lakás rendezett házbanEladó a 13. kerületben, rendezett, liftes társasház 2....
49 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74475723)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt körn...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (28194517)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 15. kerület közkedvelt részén, csendes utcában, egy 356 m2-es telken lévő 71 m2-es, két szobás + egy 35 m2-es ház! Az i...
99 000 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77421293)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ezt a projektet remekül leírja a modern elegancia és a megbízhatóság. 18 Lakásos társasházról van szó amiből 11 lakás még elérh...
73 150 000 HUF
1 590 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83873236)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95245373)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Dózsa György út Fejlődő környék Otthon Start Programra alkalmas Eladó egy 40 nm-es, jó állapotú, két különnyíló s...
75 000 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98347833)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Bp, 13. kerületben a Vizafogó park szomszédságában, a Göncz Árpád Városközponttól 5 perc sétára egy emeleti...
64 900 000 HUF
1 352 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36339326)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kellemes otthon, kiváló lokáció***For English text please scroll Down! Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a XIII. É...
79 000 000 HUF
1 680 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal