Eladó ingatlan Budaörs környékén (38418 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 418 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (52974544)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keresel új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom nem véletlenü...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (69512267)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 4. kerületének megújuló részében, a Szent István tér közelében épül ez a 23 lakásból és egy üzlethelyiségből álló társ...
120 354 000 HUF
1 308 195 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32794323)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség a XIII. kerület kedvelt részén! Eladó két szomszédos ingatlan Budapest XIII. kerületében lakás + ü...
52 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (24599924)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 6
Különleges kétgenerációs családi otthon Budafok történelmi részén. Ez a háromszintes, nettó 240 nm alapterületű, kiváló állapot...
250 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (63748242)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szent István tér! Eladó egy ízlésesen és teljes körűen felújított, napfényes, kellemes hangulatú, három szobás +nappalis otthon...
78 000 000 HUF
1 147 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (14651277)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában eladó egy 2023-ban épült 82 nm-es 3 szobás ikerházfél. Dupla komfortos, erkélyes, téglából épült, ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (94574343)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 88nm-es, belső két szintes jó elosztású 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén lévő1+2 félszobás lakás. A l...
94 900 000 HUF
1 078 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (23338848)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában, Zuglóhoz közel, a Molnár Viktor utcában eladó, ez a nappali+ 2 hálószobás lakás! a lakás 48 nm-es...
63 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37324289)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 48 nm-es, 2 szobás panellakás beépített loggiával. Eladó egy 48 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társa...
57 990 000 HUF
1 208 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92644199)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Kerékgyártó utcában a XIV. kerületben egy 28 négyzetméteres, emeleti elhelyezkedésű, napfényes lakás. Az ingatlan zöldr...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95838441)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Panorámás loft stílusú okos otthon a NYUGATINÁLBudapest 13 kerületében, Újlipótvárosban eladó 160 m2, 6+1 szobás, 3 fürdőszobás...
290 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32983477)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Élhető, gyönyörű otthonok, csodás környezetben! a Glow Residence Zugló dinamikusan fejlődő részén, új építésű, elegáns, parkosí...
122 000 000 HUF
1 694 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (57455642)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, belső kétszintes lakás erkéllyel! Eladó Óbudán egy 76 nm-es, modern stílusú, kiváló állapotban lévő belső kéts...
109 890 000 HUF
1 445 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44195735)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás. Eladó egy 50 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társasház 9. emeletén lév...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (29252585)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 félszobás + dolgozószobás kialakítású panellakás újpesten, a XIII. kerület SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Parkos, zöld környezetb...
58 500 000 HUF
1 271 739 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (34484185)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 833 m2
Szobaszám: 7
Kihagyhatatlan ajánlat Pestújhelyen! Kizárólag nálunk! Háromszintes, két generációs, medencés családi ház saroktelken, külön be...
200 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (62199934)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
123 900 000 HUF
1 720 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (72548423)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 57 nm-es, 1+2 félszobás jó állapotú LAKÁS. A Dél-Keleti fekvésű tágas nappaliba egé...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49323479)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szent István körút és a Tátra utca sarkán található szecessziós ház első emeletén eladó egy erkélyes, felújított, 2 szobás, b...
140 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43529734)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Óbudán eladásra kínálunk egy 4 emeletes társasház 3. emeletén lévő 59 nm-es 1+2 félszobás panellakást. A lakásról: A társash...
72 900 000 HUF
1 235 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal