Eladó ingatlan Budaörs környékén (38322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 322 db
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35593454)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A népszerű Centenáriumi lakótelep parkosított környezetében várja új tulajdonosát ez a nappali+2 hálószobás, étkezős, első emel...
68 900 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69724352)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Angyalföld szívében – világos lakás eladó, első otthonnak vagy befektetésnek! Budapest XIII. kerületében, Angyalföld kedvelt ...
49 900 000 HUF
1 559 375 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39444338)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik központi, mégis egyre dinamikusabban fejlődő részén, a VIII. kerületben, a Víg utcában kínálunk megvételre egy 3...
58 000 000 HUF
1 611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (17145757)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XIV. kerületben, Alsórákoson épülő 9 lakásos társasház lakásai megvásárolhatóak 2026 őszi átadással. Ez a lakás a társasház e...
184 075 000 HUF
1 415 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74229248)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
86 500 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77746155)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
81 000 000 HUF
1 620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (69134424)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 600 000 HUF
1 592 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54154914)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
98 900 000 HUF
1 621 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33373736)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 93 nm-es 2 szobás felújított lakást rendezett házban a magasföldszinten a Mammut közvetlen szomszédságában...
209 900 000 HUF
2 141 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47742851)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VI. kerületben, kiváló infrastruktúrával ellátott Király utcában, a város pezsgő szívében, eladó egy felújított, 56 m2-es, 2 ...
79 900 000 HUF
1 426 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári iroda irodaházban hirdetés (52226437)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vállalkozók, befektetők részére, eladásra kínálunk pilisvörösvári központi üzletsoron, egy remek ár-érték arányú, felújítandó k...
67 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34434341)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XII. kerületi Lejtő út - Apor Vilmos térhez közeli részén - kínálunk eladásra azonnal költözhető, 2 szobás lakást fedett udvari...
87 500 000 HUF
1 822 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74334674)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XIV. kerületében, Herminamező határán egy jó állapotú, 41 m²-es, 1+1 szobás, erkélyes téglalakás, amely ideális ...
58 990 000 HUF
1 340 681 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46756697)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. kerületben, az Eötvös utcában egy állógalériás garzonlakás. Az alsó szint 10 nm, az állógaléria további 7 nm-rel növ...
36 999 000 HUF
2 176 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24937752)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 7. kerületben, Belső-Erzsébetvárosban, a Kazinczy utcában egy 1 szobás, tulajdoni lapon 33 nm-es, + 12 nm állógalériás,...
58 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (42432844)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3
Budakeszi csendes, mégis jól megközelíthető részén, Nagyszénászugban található ez a felújítandó ház, mely ideális lehetőséget k...
69 900 000 HUF
1 747 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (41647395)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rövid ÖSSZEFOGLALÓ Helyszín: Budapest XI. kerület, Villányi út Típus: Újépítésű, prémium kategóriás társasházi lakás Elrendezés...
160 000 000 HUF
2 285 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (84444677)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 5
Érd Dombosvárosban eladó egy újszerű, 100 nm-es, 5 szobás, nagy teraszos, önálló, tehermentes családi ház. A barátságos, jó e...
109 000 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyúrói családi ház hirdetés (61936457)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 5
Kiválóan Megépített Ház • 147 Nm • Csend Magas Műszaki Tartalom • Közel Budapesthez • Legjobb Helyen Eladóvá vált Gyúrón festő...
169 900 000 HUF
1 155 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (39915143)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 6
Szigetszentmiklóson, 2003-ban épült 200 nm-es ház szép kerttel Eladó, a telek 1600 nm! A ház egy szintes. Tágas, világos kony...
159 000 000 HUF
795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal