Eladó ingatlan Budaörs környékén (38322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 322 db
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (94534366)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 78 nm-es lakását. Az ingatla...
83 900 000 HUF
1 075 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi egyéb ipari ingatlan hirdetés (35431467)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 633 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: n/a
A figyelmes befektetők számára kínálunk egy rendkívüli lehetőséget Budapest 04. kerületében, Újpesten, ahol egy fejlesztési ter...
473 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (45338429)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 7
Csillaghegy szívében kínálunk megvételre egy különleges atmoszférájú, az 1920-as években épült villát, amely a múlt eleganciájá...
149 000 000 HUF
931 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (48287196)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bocskai út – teljes körűen felújított, fényes, praktikus szuterén lakás modern műszaki tartalommal A Bocskai úton kínálok megv...
58 900 000 HUF
1 051 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (48982318)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 1
Budapest XXIII. kerületében, a csendes és családias hangulatú utcában eladóvá vált egy 40 nm-es, kertkapcsolatos családi ház. A...
37 000 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44495869)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, klímás ékszerdoboz a Lakatos-lakótelep legszebb, parkos részén! Szeretne egy olyan otthont, ahol a nappaliból a zöld ...
58 899 997 HUF
1 369 767 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (12473967)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2019 Építésű, kiváló állapotú, ideális elosztású eladó lakás a Csata utcában! Utcai nézetű, erkélyes, 2 szobás ingatlan. Kiv...
91 000 000 HUF
1 936 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (35316242)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség Budapest szívében, az Szent István körút egyik legforgalmasabb szakaszán! Ez a kiváló adottságokkal rendel...
248 619 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48819594)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a felkapott Belső VI. kerületben található, frissen felújított, prémium kivitelezésű lakásunkat, mely ideális v...
339 000 000 HUF
2 801 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43333414)