Eladó ingatlan Budaörs környékén (38322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 322 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (47742936)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Fantasztikus elosztású, erkélyes lakás kispest SZÍVÉBEN! A XIX. kerület kedvelt, jól megközelíthető részén, az Üllői úthoz kö...
62 900 000 HUF
1 164 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (76232855)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 145 m2
Szobaszám: 4
Rákospalota csöndes mellékutcájában frissen felújított házrész ELADÓ. A ház jellemzői: a 112m2-es épületet 2019-ben bővítetté...
129 000 000 HUF
1 194 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (72434314)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Dunaharaszti csendes utcájában egy kiváló állapotú, téglaépítésű földszinti téglalakás, amely ideális választás lehet fia...
82 500 000 HUF
1 031 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22335946)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 14. kerületben egy csúsztatott zsalus, klímás, felújítandó, harmadik emeleti, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelke...
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52656344)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség! ! ! ! Ügyvédi megosztási SZERZŐDÉSSEL! ! ! ! Eladó galériás minigarzon 8. kerület csendes kis ut...
26 500 000 HUF
1 766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (35748713)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csak az iroda KÍNÁLATÁBAN! IV. kerületben újpest közkedvelt részén eladó, befektetésnek is kiváló, 1/1 tulajdonú, azonnal költ...
61 000 000 HUF
1 150 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (87257373)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, tehermentes, lodzsás lakás, rendezett társasház 4. emeletén (lift nincs), parkosított zárt kerttel. - a lakás gáz ci...
74 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (87137612)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 4
Panorámás családi ház Ürömhegyen – azonnal költözhető! Eladó a III. kerület egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén egy kivál...
189 000 000 HUF
1 476 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93544333)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Könnyed sétára a Városligettől kínálok eladásra egy II. emeleti erkélyes, 44 négyzetméteres, 1 szobás lakást Budapest XIV. kerü...
55 800 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (54856451)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tulajdonostól eladó a III. kerületben, Óbudán, a Bécsi úton egy 41 m²-es, 1, 5 szobás, téglaépítésű, földszinti lakás az Óbudai...
64 850 000 HUF
1 581 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (78823246)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Budapest XI. kerület Madárhegyen, központi, csendes kertvárosi környezet belterületén épülő 4 lakásos liftes  társasházi ...
237 000 000 HUF
1 519 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (98964853)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1368 m2
Szobaszám: n/a
1368 M²-es(56x24m) panorámás telek. Cím:1029 Budapest, Gyulai Pál u. 4A HRSZ. (Helyrajzi szám):     51109 Telek: 1368 m² víz,...
205 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (96463773)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az árpád-híd pesti hídfőjénél felújított kis lakás ELADÓ! Eladó a 13. kerületben, a Gidófalvy Lajos utcában egy földszinti, 18...
37 500 000 HUF
2 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93937437)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a 21. kerületben egy 2. emeleti (lift nncs), 68 négyzetméteres, 4 szobás, erkélyes téglalakás. a szobák mind külön nyílna...
69 500 000 HUF
1 022 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43229551)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A keleti pályaudvarnál 32 négyzetméteres, 1 szobás lakás ELADÓ! A Rottenbiller utcában eladó egy liftes ház 2. emeletén találh...
46 900 000 HUF
1 465 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (24144796)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A 9. kerület központi részén, a Mester utcánál eladó egy újszerű társasház földszintjén található, utcai bejárattal és hátsó, k...
89 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (45348394)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 9. kerületben, az Üllői úton, a Klinikák metróállomástól 3 percre eladó egy földszinti, 27 négyzetméteres, 1 szobás, átlagos ...
40 500 000 HUF
1 446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39948343)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hitelre és készpénzre is vásárolható, 73 négyzetméteres, 3 szobás lakás eladó a Blahától pár perc sétára, a Rákóczi téren talál...
83 500 000 HUF
1 143 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64346482)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Fiumei út elején eladó egy 2. emeleti (lift nincs), utcára néző ablakokkal rendelkező, világos, 67 négyzetméteres, 2 szobás l...
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (38464774)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 43 nm-es lakását. Az ingatla...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal