Eladó ingatlan Budaörs környékén (37992 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 37 992 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25934753)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetőknek! Eladó II. Ker. Medve utcában. 36 Nm 1. 5 Szobás lakás. A lakás októberig ki van adva-így bérlővel együtt érték...
69 900 000 HUF
1 941 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (68775852)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Malomdűlő Társasházi Lakások – Panorámás lakások a fenyőligetben. Ébredjen a természet ölelésében, karnyújtásnyira a fővárost...
99 900 000 HUF
1 469 117 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (56376369)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 900 000 HUF
1 414 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (95212272)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 900 000 HUF
1 414 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői sorház hirdetés (38139443)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sorházi Otthonok – Intimitás és Kertkapcsolat Malomdűlőn, Pilisborosjenő titkos, még felfedezetlen részén, 10 percre a várostól...
139 900 000 HUF
1 427 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői sorház hirdetés (36766963)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
139 900 000 HUF
1 427 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői sorház hirdetés (46349836)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
149 900 000 HUF
1 529 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői sorház hirdetés (49894317)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Intimitás és Kertkapcsolat Malomdűlőn, Pilisborosjenő titkos, még felfedezetlen részén, 10 percre a várostól! Családi fészek,...
149 900 000 HUF
1 529 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (35844544)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk az Aladár utcában, Budapest i. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Hegyalja út és a mom Pa...
69 900 000 HUF
1 109 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (67372995)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 598 nm-es, délnyugati fekvésű zártkerti telek Budapest III. kerület csendes részén. Ha olyan helyet keres, ahol a vár...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37524355)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A city cartel ingatlaniroda eladásra kínál Óbudán, a Kerék utcában egy 4. Emeleti, jó állapotú, 68 nm-es, 3 szobás lakást. A...
77 800 000 HUF
1 144 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39173317)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület, Angyalföld – 40 nm-es, világos garzon a Forgách utcai metró közelében Eladó Angyalföld csendes részén, a Forgách...
49 800 000 HUF
1 245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (64973773)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! ! Álmai otthona az utolsó simításokkal – Választható színek, 145 nm-es családi ház a XVIII. kerületben! ...
130 000 000 HUF
902 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (73773267)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 4
Ritkaság! Felújított családi ház Biatorbágy szívében eldó! Remekül használható lehet nagyobb családok számára is. Földhivat...
149 990 000 HUF
1 499 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85247612)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy újszerű állapotú, téglaépítésű lakás Budapest XI. kerületének egyik legszebb, exkluzív kertvárosi lakóövezetében, a P...
133 800 000 HUF
2 230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38783441)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó központi helyen 4 szobás lakás liftes, szigetelt TÁRSASHÁZBAN! 83 Nm, 4 szoba, 119 MFt. Az ingatlan a VI. kerületben ...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (33649355)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó két vagy több generáció számára is alkalmas ingatlan CSEPELEN! 95 Nm, 3+2 szoba, 84 MFt. Budapest XXI. kerületében, C...
84 000 000 HUF
884 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57936743)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, azonnal költözhető lakás a Visegrádi utcában A XIII. kerületben, a Visegrádi utcában kínálok megvételre egy frissen ...
49 900 000 HUF
1 559 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27337739)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, felújított állapotú 2 szobás lakás ELADÓ! ! ! XX. kerületben, Erzsébetfalván, Thököly utcában, 3 lakásos ház...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24532738)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári lakás a józsef körúton a corvin NEGYEDNÉL! Az ingatlan a 3. emeleten helyezkedik el, klasszikus belvárosi t...
72 900 000 HUF
959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal