Eladó ingatlan Budaörs környékén (37993 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 37 993 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (84346786)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: n/a
A 18. kerületben építkezne? Fontos a jó megközelíthetőség? Használja ki a lehetőséget, az utolsó építési telkek egyike eladó ...
89 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (99373944)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: n/a
A 18. kerületben építkezne? Fontos a jó megközelíthetőség? Használja ki a lehetőséget, az utolsó építési telkek egyike eladó so...
89 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (28577745)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest, XVIII. kerületben, Újpéteritelep kerületrészben, csendes utcában, 2019-ben épült, 531 nm-es, összközműves, park...
164 990 000 HUF
1 374 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93764653)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház: Az ...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (27184737)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek: 256 nm-es telekrész tartozik ...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (89268397)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! 3 Lakás egyben a budai vár közelében, működő airbnb BEVÉTELLELKivételes befektetési lehetőség Budapest egy...
134 900 000 HUF
1 045 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (29114443)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyüzsgés, mégis tökéletes csend? Alakítsd saját ízlésedre ezt a remek elosztású lakást a Móricz Zsigmond körtéren! a ...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (36539374)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budai lakás jó áron kiváló elhelyezkedés, nagy potenciálEladó egy 59 m²-es, 1 + 2 félszobás panel lakás Budapest XI. kerületébe...
69 900 000 HUF
1 184 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi tégla lakás hirdetés (93594873)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Biatorbágy frekventált, csendes, kertvárosias részén, új építésű, lakóparki környezetben eladó egy 2012-ben épült, 4 lakásos tá...
145 500 000 HUF
1 347 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67967253)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, belső kétszintes lakások a Városliget közelében! Eladó Budapest VII. kerületének Városligethez közeli részén (Dem...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75973939)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
160 500 000 HUF
3 732 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (37623634)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Kétlakásos ingatlan, számtalan lehetőséggel - ZUGLÓBAN A XIV. kerületben, Alsórákos családi házas övezetében eladó egy 113 nm-...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36324932)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nappali + hálós lakás a XV. kerületben, a Pólus Center közelében tárolóvalBudapest XV. kerületében, a Pólus Center közelében ta...
66 000 000 HUF
1 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (79544544)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla út 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet épületa lakás egy panelprogram k...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (92747732)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest XI....
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83765497)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48797647)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kivételes áron a Hungária körúton egy 62nm-es, két szobás, erkélyes, konyha és étkezővel rendelkező második emeleti tégla...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (39771758)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Kétlakásos ingatlan számtalan lehetőséggel Alsórákos családi házas övezetében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XIV. ke...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57663452)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus teraszos otthon a Szépvölgyi úton, természetközeli életérzés a II. kerületben ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest I...
150 000 000 HUF
2 459 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (45223437)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegyében, Taksony kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 851 m2-es, belterületi építési telket. Az ingatlan a ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal