Eladó ingatlan Csongrád-Csanád megye 30 millióig (1088 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Csongrád-Csanád megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 088 db
Eladó Újszentiváni lakóövezeti telek hirdetés (96963753)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: n/a
Újszentiván nyugodt csendes részén zártkert illetve építési telek eladó. A telkek kb. 300 Méterre található a főutcától és bus...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (38443446)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sziksósfürdő, eladó "kivett üdülőépület és udvar" besorolású ingatlan. Kitűnő helyen van, horgászati lehetőség valamint a stra...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (54737222)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kistelek központjában két épületes, nagy telkes családi ház eladó! Eladásra kínálunk Kistelek központi részén egy felújítandó...
25 900 000 HUF
327 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (85256711)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kisteleken, a központhoz közel eladóvá vált ez az összesen 178nm-es, vályogtéglából épített, korábban üzletként üzemelő, erősen...
23 000 000 HUF
129 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (23698118)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisteleken eladó 806m2-es összközműves telken felújítandó 100m2-es, magas tégla alapú vegyes építésű "Kádár-kocka" ház. Szerke...
27 900 000 HUF
279 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (94744575)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kisteleki mellett 1800m2-es területen található 100m2-es felújítandó (tanya) ház + 2400m2 földterület eladó. Kistelektől 2, 5k...
11 900 000 HUF
119 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Röszkei családi ház hirdetés (99297164)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy jópofa kis tanyát, hétvégi házat keres Röszke közelében? Ahol a világ zajától távol csak őzekkel, nyulakkal és fácánokkal t...
15 900 000 HUF
198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyedi garázs hirdetés (85534648)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó, Szegeden a Faragó u-ban az Alföldi u. Közelében lévő részén egy 17 m2-es garázs. Az épület 4 éve épült. A garázs a sz...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyedi garázs hirdetés (23813424)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szegeden, a Bánomkert soron eladó ez a képeken látható szerelőaknás garázs! - Téglaépítésű, sem áram, sem víz nincs bevezetve...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (24273774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (62383222)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (74979168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (33299586)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (33332643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (49336645)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (73836334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (75416849)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (79792465)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (46245955)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 4
**Sándorfalván nagy telekkel rendelkező családi ház eladó** Csongrád-Csanád vármegye, Sándorfalva belterületén kínálunk megvét...
25 000 000 HUF
297 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi hétvégi ház hirdetés (33894324)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Természetközeli zártkert Szatymaz kedvelt részén – akár állandó otthonnak, akár hétvégi pihenőháznak Szatymaz közkedvelt kiske...
27 800 000 HUF
463 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Csongrád-Csanád megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Csongrád-Csanád megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.