Eladó ingatlan Csongrád-Csanád megye 30 millióig (1088 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Csongrád-Csanád megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 088 db
Eladó Maroslelei lakóövezeti telek hirdetés (89233626)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1287 m2
Szobaszám: n/a
Maroslelén kínálok eladásra egy 1287 m²-es építési telket, kiváló lokációval! A telek ideális választás mindazok számára, akik...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei lakóövezeti telek hirdetés (33672312)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Maroslelén, kiváló lehetőség fejlődő környezetben! Eladásra kínálunk egy 742 m²-es építési telket a dinami...
6 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (26777545)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú üdülő Szeged-Tápén nyugalom, zöld környezet, praktikus elrendezés Szeged-Tápé kedvelt üdülőövezetében, rendeze...
27 500 000 HUF
763 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (53779539)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az Otp Ingatlanpontnál! ! ! Eladó családi ház Szentesen - csendes, nyugodt környezetben. Eladásra kínálunk Csongrád-Csan...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királyhegyesi családi ház hirdetés (68875571)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4151 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Királyhegyes csendes részén 120 nm-es, 3 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 4151 nm-es telek tartozik...
16 250 000 HUF
135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királyhegyesi családi ház hirdetés (68875571)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4151 m2
Szobaszám: 3
16 250 000 HUF
135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegvári családi ház hirdetés (29856555)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 3
Ne maradj le! Tágas családi ház + külön lakrész Szegváron, rengeteg lehetőséggel! Csongrád-Csanád megyében, Szegváron, főút me...
29 750 000 HUF
288 834 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (83975821)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (64342554)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Nyugodt, panorámás otthon Újszentiván szélén Szőreg külterületénSzeged-Szőreg külterületén, Újszentiván határában kínálunk meg...
29 000 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (67655177)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (33545457)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében Csongrád, Bokros központjától 3 percre, könnyen megközelíthető, betonúttól 300 méterre lévő, 86 m2-...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (57773644)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (38436944)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (99834587)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 5036 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Ha a nyugalom, a természet közelsége és a vidéki élet harmóniája vonzza, ezt az i...
21 900 000 HUF
200 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (99296437)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Megvételre kínálok egy kiváló szerkezeti állapotú 2 szobás tégla házat Csongrádon, a Piroska...
28 500 000 HUF
467 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (31459431)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csongrád szívéhez közel kínálunk megvételre egy kb. 100 Nm-es, tornácos, vegyes falazatú parasztházat, igazi kis kerttel. Pár é...
12 900 000 HUF
126 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (52965975)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Tömörkény szívében kínálok családi házat eladásra. a házban két tágas, világos szoba, fürdőszoba, ...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (24191544)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (92925438)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Csongrád Bokroson a központban 3 szobás családi ház eladó, csak az OTP Ingatlanpontnál! ** Bokros nyugodt, csendes városrés...
14 900 000 HUF
139 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (79858292)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Csongrád-Csanád megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Csongrád-Csanád megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal