Eladó ingatlan Csongrád-Csanád megye 40 millióig (1421 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Csongrád-Csanád megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 421 db
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (66438343)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
Szentes központjában családi ház eladó! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Szentes szívében egy 130 n...
37 500 000 HUF
288 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (18652697)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 4
Csongrád Csanád vármegye, Maroslelén 115 nm- es 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlanhoz 1060 nm- es telek tartozik. Az épüle...
28 450 000 HUF
247 391 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (75957949)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Felújítandó, 3 szobás családi ház, nagy telekkel Csanytelek központjához közel csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó *...
6 990 000 HUF
80 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (22824295)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó családi ház Csanytelek egyik legcsendesebb részén! Csanytelek nyugodt, csen...
6 000 000 HUF
82 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (19948373)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó frekventált elhelyezkedésű üzlethelyiség Csongrádon! Eladásra kínálok egy jó állapotú, sokoldalúan hasznosítható üzlethel...
33 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (73493347)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (62392452)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 5036 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Ha a nyugalom, a természet közelsége és a vidéki élet harmóniája vonzza, ezt az i...
21 900 000 HUF
200 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb telek hirdetés (97771563)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Építkezni vágyók figyelmébe! 741m2-es építési telket kínálok megvételre Csongrádon a Piroska...
9 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (43849924)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (24453529)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (42583473)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb telek hirdetés (74563393)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye Csongrád városában 786 m2-es telek eladó. a Helyi építési szabályozás szerint a legnagyobb beépítettsé...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb telek hirdetés (49354999)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Kivételes lehetőség Csongrád óvárosában! Ritkaságnak számító építési telket kínálok megvétel...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb telek hirdetés (97746449)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: n/a
Ha egy nyugodt, vízparti menedékről álmodsz, itt az alkalom, hogy valóra váltsd! *** Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! *** ...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (36344132)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében Csongrád, Bokros központjától 3 percre, könnyen megközelíthető, betonúttól 300 méterre lévő, 86 m2-...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb telek hirdetés (45647737)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó! ! ! Csongrád-Csanád vármegyében Csongrádon Újtelep városrészben 971 m2-es belterületi építési telek eladó....