Eladó ingatlan Csongrád-Csanád megye 40 millióig (1421 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Csongrád-Csanád megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 421 db
Eladó Szentesi házrész hirdetés (24273774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (93847497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Baksi családi ház hirdetés (62383222)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (97191674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (74979168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (33299586)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (33332643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (49336645)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (73836334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (75416849)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (79792465)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (49879427)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (72763736)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (46245955)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 4
**Sándorfalván nagy telekkel rendelkező családi ház eladó** Csongrád-Csanád vármegye, Sándorfalva belterületén kínálunk megvét...
25 000 000 HUF
297 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi hétvégi ház hirdetés (33894324)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Természetközeli zártkert Szatymaz kedvelt részén – akár állandó otthonnak, akár hétvégi pihenőháznak Szatymaz közkedvelt kiske...
27 800 000 HUF
463 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (34845234)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (99723674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (74824493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (57425794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi lakóövezeti telek hirdetés (47639633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Kivételes lehetőség Csongrád óvárosában! Ritkaságnak számító építési telket kínálok megvétel...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Csongrád-Csanád megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Csongrád-Csanád megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.