Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29360 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 360 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93765253)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai ikerház hirdetés (48565232)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pest megyében, Áporka központjában keres új otthont családjának? Fontos Önnek a jó elosztás, a napfényes terek és az alacsony r...
89 900 000 HUF
775 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői családi ház hirdetés (96376468)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pest megyében Üllőn eladó egy csendes nívós környéken lévő, 103 m2-s 2+2 félszobás felújított, duplakomfortos, családi ház amel...
95 000 000 HUF
922 330 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37472954)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 72nm házrész, vagy egyben 112nm ház eladó! Az ingatlan osztatlan köz...
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (71933492)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99973227)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított lakás eladó! Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es ...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (47984277)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3 Szobássá alakítható lakás Kissvábhegyen! Eladó egy 58 nm-es, felújított, 2 szobás lakás a XII. kerületbenA kissvábhegyi term...
99 900 000 HUF
1 722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (14383994)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 11. kerület legjobb részén, csendes, fákkal ölelt utcán, közös kerttel, csodás hangulattal lakás eladó. ENGLISH BELOW Eladásr...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53423475)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Ajánlom befektetésre, kiadásra, fiatal pároknak, egyedülállónak lakhatásra. 6. kerület, belváros, Terézv...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23197593)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 5
Eladó felújítandó, körbejárható családi ház a XVII. kerületben – nagy telekkel, garázzsal, kiváló adottságokkal. Budapest 17....
109 900 000 HUF
523 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52269273)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ár/érték arány! Eladó lakás Mártonhegyen – csendes utcában garázzsal! Mártonhegy egyik nyugodt, rendezett utcájában ...
179 900 000 HUF
2 220 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68682368)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Luxuslakás a Parlament Szomszédságában – Alkotmány utca Exkluzív lokáció: a Parlamenttől mindössze 100 méterre, a frissen kial...
256 000 000 HUF
2 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34493196)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
5. kerületi Amerikai Stílusú Luxuslakás Exkluzív életérzés: 146 nm-es, nappali + 2 szobás, 5. emeleti luxus ingatlan, amely am...
309 986 502 HUF
2 123 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb iroda hirdetés (33524952)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 620 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok a 16. kerületben egy 620nm-es egy szintes irodát! Elrendezés szerint: -17 db szoba található (kisebbek és na...
245 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (78434444)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Panorámás, új építésű családi ház Budaörs egyik legértékesebb részén Budaörs kiemelt, csendes övezetében kínáljuk megvételre e...
389 000 000 HUF
1 620 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi ikerház hirdetés (12898497)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 261 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, kulcsrakész ikerházak Budaörsön – modern otthonok csendes, zöld környezetben Budaörs egyik legkeresettebb, nyugodt...
209 900 000 HUF
1 720 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (95347476)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 4
Csendes, domboldali környezetben, ugyanakkor kiváló infrastruktúrával rendelkező helyen kínáljuk megvételre ezt a prémium kivit...
346 000 000 HUF
1 579 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (76534189)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklós csendes utcájában kínálok eladásra egy 1064 nm-es telken lévő, 80 nm-es belső kétszintes, körbejárható, önáll...
77 500 000 HUF
968 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (68635787)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium, újszerű lakás a XII. kerületben a Kis-Svábhegyen! 2024-Ben épült, prémium minőségű, bruttó 105 m²-es (nettó 91...
359 900 000 HUF
3 427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93432717)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 131 nm-es, nappali + 3 hálós, 2 fürdőszobás tégla lakás a XII. kerületben Istenhegyen, csendes zöldövezeti mellékutcá...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal