Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29360 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 360 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44373338)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Városmajor közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 74 m²-es, háromszobás, két erkélyes, saroklokációjú lakást a hatodik eme...
179 900 000 HUF
2 431 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44436327)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Unikális lakás ELADÓ! ***Budai elegancia, reprezentatív terek, maximális kényelem, polgári életérzés*** A XII. kerületben, a...
219 900 000 HUF
2 155 882 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (33435486)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó egy szép állapotú, 115 nm-es, kétszintes ikerházfél Budaörs csendes, központi részén, a Törökugratónál. a 350 nm-es, műfü...
199 000 000 HUF
1 730 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (55815237)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Frankhegy lábánál – tágas, minden igényt kielégítő otthon Frankhegy lábánál, nyugodt környezetben eladó egy ...
385 500 000 HUF
1 047 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73182352)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  76. 6 Nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - ...
214 900 000 HUF
2 790 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95382995)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  94 nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - kön...
249 900 000 HUF
2 658 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (23936793)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  105. 38 Nm nappali+3 szobás I. emeleti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
299 900 000 HUF
2 856 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25324463)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  113. 42 Nm nappali+3szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes ...
314 900 000 HUF
2 786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (38474337)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  105. 42 Nm nappali+3 szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
349 900 000 HUF
3 332 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (65321983)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  113. 42 Nm nappali+3 szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
329 900 000 HUF
2 919 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (75699565)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 248 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Budaörs Kamaraerdőn eladó egy 1992-ben épült, 2022-2023-ban felújított, igényesen kivitelezett háromszintes családi ház, közel ...
245 000 000 HUF
987 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (26937133)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 84 nm-es prémium lakás saját kerttel! Eladásra kínálunk egy modern, újépítésű 84 nm-es, teraszos, tulajdoni lapon is fe...
269 000 000 HUF
3 202 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (97374874)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Eladó Rákoscsabán, egy 160 nm-es három szintes, dupla konfortos ikerházfél. Az ingatlan 2001-ben épült, most teljes átépítés al...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb ház hirdetés (56123899)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 60 nm-es polgári lakás a Lónyay utcában – Airbnb-re is ideális! Budapest belvárosában, a Lónyay utcában kínálok eladásr...
94 900 000 HUF
1 581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi ikerház hirdetés (34334725)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Eladó a XII. kerületben, csendes utcában, bruttó 220 m2-es panorámás ikerházfél, 2 db, összesen 68 m2 garázzsal. Felső szint ...
288 000 000 HUF
1 309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (89532645)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Budapesten, a 12. kerület szívében egy felújított, 61 nm-es lakást a Németvölgyi úton. A lakás teljeskörű fe...
109 900 000 HUF
1 801 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28771757)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a VI. -Ker. Ben 1, 5szobás Extravagáns belvárosi lakás! 95 Nm-es alapterület, kiegészítve a háló fölött elhelyezkedő ga...
190 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (34841593)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó 2019-ben épült, Nappali+4 hálós, minden igényt kielégítő önálló modern családi ház Madárhegyen. A 227 négyzetméteres in...
349 900 000 HUF
1 812 953 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44633894)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Azonnal költözhető! Eladó az 1916-ban a Ráday család által 50 cm-es mészkőfalakkal épített villa legszebb lakása.  A 2000-es...
269 000 000 HUF
1 992 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93992699)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
A XII. kerület Orbánhegyen, 3 lakásos, kertes, liftes társasházban belső kétszintes (nettó 152 + 101 m2), panorámás, déli fekvé...
499 000 000 HUF
1 949 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal