Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29360 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 360 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36392441)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó az v. Ker. Vadász u. -Ban II. emeleti 34 nm galériázott (20nm) design lakás. A házban nincs LIFT! A lakás néhány éve ...
75 000 000 HUF
2 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (94375934)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5526 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Mártonhegyen egy 5526nm-es építési telket, mely 15%ban beépíthető. Terepszint alatt 35% azaz 1843nm Minimu...
1 122 883 200 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (61341496)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó panorámás, egyedi új luxus penthouse lakás Kelenföld legfrekventáltabb részén Ilyet igazán ritkán láthat! Eladó Bp. XI...
390 000 000 HUF
2 280 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33437335)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 130 m²-es, új építésű lakás, csendes zsákutcában, kiváló fekvésű panorámás telken. a lakás egy igényesen parkosított,...
327 000 000 HUF
2 515 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi ikerház hirdetés (36733756)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 4
Budaörs közkedvelt területén, a Törökugrató alatt, csendes utcában eladó egy egyedi tervezésű, nettó 133nm-es Nappali+3 hálós i...
169 900 000 HUF
1 277 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai lakóövezeti telek hirdetés (22495249)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1276 m2
Szobaszám: n/a
1276 m2-es Lf besorolású építési telek. Jelenleg összesen 4 telek eladó, mind egy családon belül tulajdon. Akár külön-külön i...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai lakóövezeti telek hirdetés (72327494)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2552 m2
Szobaszám: n/a
2552 m2-es Lf besorolású építési telek. Jelenleg 2 telekre bontva, de egy családon belül. Az eladás elsődlegesen egyben kíván...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27934884)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Befektetők FIGYELEM, ha alkalmi vételt szeretne, akkor ne keressen TOVÁBB! AZONNAL költözhető! ! ! A lakás különlegessége, ...
139 000 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (22832444)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Eladó Érdligeten Újépítésű társasházban 164. 25Nm fsz. 7 Szobás lakás 168. 36 Nm 20. 27 Terasszal. AA+ energetikai besorolású...
189 530 000 HUF
1 148 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (39157565)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Eladó Érdligeten Újépítésű társasházban 164. 3 Nm fsz. 7Szobás lakás 168. 36 Nm saját kertrésszel +32, 85 terasszal. AA+ ener...
230 760 000 HUF
1 407 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48424332)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladó 16. kerület, Sashalom csendes mellékutcájában, családi házas környezetben, egy új építésű, földszintes, 151 nm-es, nappal...
239 000 000 HUF
1 582 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (76249314)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó  XII. Ker. Felső svábhegyen  újépítésű penthouse  90. 47 Nm Nappali+2szobás, lakás 31. 92Nm terasszal. ÁTADÁS 2024 IV. ...
299 000 000 HUF
3 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37747655)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó  xii. kerületben, Felső Svábhegyen, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, földszinti, 91. 08 Nm-es Nappali + 2 szobás,  gardróbos lakás, 36. 43 Nm-...
299 000 000 HUF
3 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53739397)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó  XII. Ker. Felső svábhegyen  újépítésű emeleti belső két szintes  penthouse  146. 34 Nm Nappali+3szobás 3 fürdőszobás, ga...
599 000 000 HUF
4 102 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64766697)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, 55 m²-es lakás a IX. kerületben  József Attila lakótelepen  Budapest IX. kerületének kedvelt részén, a Desi Hu...
83 000 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (44377354)
64 napja a megveszLAK-on