Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29324 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 324 db
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (58469974)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3
Eladó, kétszintes, szélső sorházi lakás Szigethalom kedvelt Duna-parti városrészén! Szigethalom egyik legnépszerűbb, Duna-par...
48 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (35323373)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
1, 5 Szobás lakás - az Akácfa utcában! VII. Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó egy 3 emeletes, polgári stílusban...
59 900 000 HUF
2 065 517 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42434847)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a VÁROSLIGETHEZ!  Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (44333576)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 2 szobás alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajodnlap s...
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (83889752)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (47953345)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki házrész hirdetés (47749894)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
Tárnok központjában, csendes, privát hátsó házrész eladó, azonnal költözhető Tárnok központi, mégis nyugodt részén eladásra kí...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33332538)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, 1. emeleti, külön bejáratú lakás – új építés – HŐSZIVATTYÚ Zugló családi házas környezetében, kétlakásos új építésű in...
110 000 000 HUF
1 549 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44347794)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű kertkapcsolatos otthon – hőszivattyú – zugló csendes RÉSZÉN Zugló egyik legkedveltebb, családi házas részén kínálun...
129 000 000 HUF
1 554 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (46688535)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 54 nm-es, 2 szobás lakás Laposdűlőn – garázzsal! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Laposdűlőn kín...
62 500 000 HUF
1 157 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi termőföld, szántó hirdetés (55875149)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: n/a
Bugyitól pár percre eladó egy több lehetőségből álló Major. Több mint 6 H területen megtalálható 3 szinten lakóépületnek kialak...
250 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (91759959)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerházak eladók a XVIII. kerületben, a Nemes utcában! Budapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi részén, a N...
199 000 000 HUF
1 047 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (99824732)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 317 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 5
Tágas, 3 szintes önálló családi ház medencével Rákosszentmihályon – vállalkozásra is alkalmas Budapest XVI. kerületének egyik ...
349 000 000 HUF
1 100 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (45123792)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Nagycsaládosok FIGYELEM! Üllőn a Sportliget lakóparkban, megvételre kínálok egy 2018-ba épült ikerház felet. Az ingatlan Le...
109 000 000 HUF
1 197 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (35123533)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás a XVII. kerületben – Rákoskeresztúri lakótelepen Kiváló lehetőség Rákoskeresztúr szívében! Elad...
82 900 000 HUF
1 135 616 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44959593)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes mini-garzon a blaha lujza térnél – felújított állapotban (csak készpénzes VEVŐKNEK) Belső kétszintes, á...
35 800 000 HUF
1 154 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61535474)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes mini-garzon a blaha lujza térnél – felújított ÁLLAPOTBAN Belső kétszintes, állógalériás lakás 50–70 mét...
41 800 000 HUF
870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47371639)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes garzon a blaha lujza térnél – felújított ÁLLAPOTBAN Belső kétszintes, állógalériás lakás 50–70 méterre ...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84351932)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó jó állapotú, 2 különnyíló szobás lakás Lágymányoson, az Október huszonharmadika utcában, kiváló közlekedéssel és infrastr...
73 900 000 HUF
1 759 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43388225)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern városi élet a corvin negyed közvetlen KÖZELÉBEN Eladó egy félemeleti, világos, 36 nm-es lakás Budapest egyik legdinamik...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal