Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 322 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94168812)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XII. kerület egyik legkeresettebb részén, a Budagyöngye bevásárlóközpont közelében eladó egy kb. 72 M²-es, földszinti lakás, ...
129 800 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37837674)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 756 m2
Szobaszám: 6
Budapest XVII. kerületének csendes, zöldövezeti részén, a Fodormenta utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rende...
239 000 000 HUF
901 886 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (26353235)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest x. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, az Újhegyi lakótelepen kínálok megvételre egy 50 m²-es, 2 szobás, kiváló á...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (24683633)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy igényesen felújított kert és teraszkapcsolatos társasházi lakást a XIX. kerületben! Az ingatlanról: ✔...
125 000 000 HUF
1 146 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72243398)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 58 nm-es,...
112 000 000 HUF
1 931 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95993579)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 86 nm-es,...
143 900 000 HUF
1 673 255 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetújfalui családi ház hirdetés (37824978)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Ha hosszú távú, biztonságos ingatlanbefektetésben gondolkodsz, érdemes megnézned ezt az ajánlatot Szigetújfalun. A település ...
19 000 000 HUF
253 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68547997)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes mértékben felújítandó téglalakás. Jelenleg két szobás öszkomfortos, de könnyedén alakítható 3 szobás szuper ...
78 000 000 HUF
939 759 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74133947)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest belvárosában az Október 6. -A utcán, szép, rendezett társasházban, 1. emeleti, 153 nm-es, igényesen, magas minőségben ...
344 000 000 HUF
2 248 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49745347)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy új építésű, összesen 6 lakásból álló társasház valamennyi lakása. Az ingatlan 3%-os Otthon Start hitellel is megvás...
112 400 000 HUF
1 459 740 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63474499)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy új építésű, összesen 6 lakásból álló társasház valamennyi lakása. Az ingatlan Soroksár új kertvárosi lakóparkjában,...
109 500 000 HUF
1 520 833 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (67724514)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk az i. kerület szívében, a méltán népszerű Batthyány utcában egy 82 nm-es, első emeleti, teljes körűen (műszak...
140 000 000 HUF
1 707 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (54893564)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 4
Diósdon, az Interspár közelében prémium kivitelű, újépítésű családi ház eladó! 3%-Os Otthon Start hitel és csok+ igénybe vehe...
177 000 000 HUF
1 638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (49364265)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 4
Diósdon, az Interspár közelében újépítésű, 2 szintes családi ház eladó! 3%-Os Otthon Start hitel és csok+ igénybe vehető! Az...
147 000 000 HUF
1 361 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (66729384)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Diósdon, az Interspár közelében modern, újépítésű családi ház eladó! 3%-Os Otthon Start hitel és csok+ igénybe vehető! Az ép...
129 000 000 HUF
1 387 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (49233436)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy utcai bejáratú iroda közel a Budapest Nyugati pályaudvarhoz, 25 m2, plusz 6 m2-es galériával! Utazási irodaként műk...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (73474972)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
2023-As, új építésű, 1 emeleti, ** 1 **-es számú lakás Budapest soroksáron, átadásra készen! , *** Teljes bútorzattal *** Össz...
59 900 000 HUF
820 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33327771)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári hangulat, 99 nm, 2 erkély, kiváló lokációOlyan otthont keres, ahol valódi térérzet fogadja? Ez a 99 nm-es lakás pontosa...
108 500 000 HUF
1 095 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (63335534)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges, napfényes, belső kétszintes házrész Budapesten, a 19. kerületében. Ez a teljeskörűen felújított otthon té...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (73749976)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 298 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Panorámás, tóparti álomotthon stéggel Délegyházán! Ahol minden nap nyaralás! Képzelje el, hogy reggelente a tó csillogása ébres...
169 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal