Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29323 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 323 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87744894)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az épülő egyetemváros közvetlen közelében kínálunk eladásra modern és fiatalos új építésű lakásokat, verhetetlen áron. a prakti...
97 490 000 HUF
1 354 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (78943332)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fényben élő terek, zöldre nyíló reggelek és egy otthon, amely egyszerre ad lendületet és nyugalmat. Üdv itthon! RÖVID ÖSSZEFO...
235 000 000 HUF
2 238 095 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (42374772)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 175 m2
Szobaszám: 6
Budapest egyik legkedveltebb városrészében, Alsórákosban kínálunk eladásra egy gyönyörű, 6 szobás, 3 fürdőszobás, 300 nm alapte...
179 000 000 HUF
596 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96527421)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Budapest 07. kerületében Az ingatlanról: ✔️ 64 nm ✔️ 2 szoba ✔️ belső udvarra néző ablakok ✔️ az ingatlan a 3. ...
77 700 000 HUF
1 214 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33363998)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Istenhegyen, forgalom mentes zsákutcában kínálunk eladásra egy 3 szobás, erkélyes lakást. Az első emeleti ingatlan kiváló áll...
144 900 000 HUF
1 881 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34845654)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 301 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Eladó a 7. kerületben, Budapest szívében, a diplomatanegyed és a Városliget ölelésében egy 286 nm-es, 7 szobás, panorámás Penth...
324 900 000 HUF
1 079 401 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53839389)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, Belső_Erzsébetvárosban a Zsinagóga közvetlen közelében, rendezett házban eladó egy 2. emeleti 96 m2-...
39 900 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (27363427)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 50 nm-es, kertkapcsolatos tégla lakás a 16. kerület kertvárosi részén. Az ingatlan előnye, hogy a ház előtt közvetlen k...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (52438499)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 11. kerület Sasadi út közelében lévő társasházi lakás külön helyrajzi számmal rendelkezik. Az ingatlan előnye h...
67 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (55253588)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 22. kerület Nagytétényben Bartók Béla út közelében lévő ingatlan. Tulajdoni lap szerinti besorolása, Kivett zártkerti mű...
29 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63343397)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Központi helyen, teljes ellátottsággal! Hitelezhető! PESTERZSÉBET, baross utcában 2 szobás azonnal költözhető lakás eladó! ...
55 990 000 HUF
1 018 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti egyéb iroda hirdetés (53918894)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy 88 m²-es, teljes körűen felújított lakást a VIII. kerületben, a Teleki László téren. Az ingatlan egy 3 em...
84 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (78499473)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 690 m2