Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32671 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 671 db
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (99757479)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Panorámás, nagy erkélyes lakás a Népszigeten, különleges adottságokkal és komoly befektetési potenciállal*** Eladásra kínál...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74345932)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, parkra néző lakás a Szilas parkban, Rákospalotaon Budapest XV. kerületének csendes, zöldövezeti részén, a Szilas park...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (83364934)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 8
Lenyűgöző panorámás villa buda természetközeli részén – 360 nm, 8 szoba, 3 szint, óriási TERASZ ENGLISH description BELOW! ! ! ...
580 000 000 HUF
1 611 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94328381)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon a Városliget közvetlen közelében, 67 nm, világos, két szobás LAKÁS! ENGLISH description BELOW! ! ! Vannak lakások, és...
87 000 000 HUF
1 298 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91429673)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, átalakítható lakás a Corvin-negyed szívében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest VIII. kerületében, a Corv...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (76934532)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhető Eladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (53389225)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (14143697)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nappali + hálós lakás a XV. kerületben, a Pólus Center közelében tárolóval Budapest XV. kerületében, a Pólus Center közelében ...
66 000 000 HUF
1 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (49487263)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új Élet, Új Otthon! Újpest zöldövezetben a méltán kedvelt, Görgey Artúr úton várja új tulajdonosait ez a 86 nm. -Es, napfénye...
110 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (95444833)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerházfél a 2/a kerületben, máriaremetén Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Máriaremete csendes...
299 000 000 HUF
1 480 198 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (58452792)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 3784 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Eladó gödöllőn 356 nm-es, több lehetőséget rejtő ingatlan 3784 nm-es TELKEN Gödöllő egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető ré...
169 000 000 HUF
474 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői egyéb telek hirdetés (61941818)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1729 m2
Szobaszám: n/a
Pest Vármegye, Gödöllő Ipari Parkban, 1729 m2-es ipari telek eladó. Egyedi adottságú, kiválóan megközelíthető fejlesztési terü...
75 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43747443)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes, jól alakítható lakás Újlipótváros szívében – kiváló befektetés! Budapest XIII. kerületének egyik legkedvelt...
95 900 000 HUF
1 141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99935654)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alacsony fenntartási költségű 47 m2-es, erkélyes lakás újlipótvárosban! XIII. kerület közkedvelt részén, a Visegrádi utcában c...
109 900 000 HUF
2 338 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54365924)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges, fiatalos lakás Angyalföld szívében – egyedi, egész évben használható élettérrel! Budapest XIII. kerületének közke...
109 900 000 HUF
1 592 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (94274883)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Kétgenerációs családi ház eladó Gödöllőn, a Kastélykert közelében! Gödöllő egyik legkedveltebb, csendes és zöldövezeti részén,...
134 000 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94244254)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Igazi kuriózum, művészlakás újlipótváros KÖZELÉBEN! *** KIZÁRÓLAG az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Eladó Budapest XIII. ke...
110 000 000 HUF
990 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33438534)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Ligetvárosban 95 m2-es lakás ELADÓ! A VII. kerület közkedvelt részen, a Damjanich utcában kínálunk...
104 900 000 HUF
1 104 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23325787)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72853532)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal