Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32671 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 671 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72747332)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 4 szobás, tágas, napfényes, panorámás otthon a megújuló Józsefváros szívében! Eladásra kínálunk egy 95 nm-es, kiváló ad...
119 000 000 HUF
1 279 569 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37383447)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Otthon a Városliget közvetlen közelében, ahol a város és a nyugalom találkozik*** Vannak lakások, és van az otthon, ahová j...
87 000 000 HUF
1 298 507 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74949295)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a XIII. kerület kedvelt részén, a Dévényi játszótér közvetlen közelében egy tehermentes, 1+1 szobás tégla lakás. Az ingat...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65935619)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94375677)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyetem...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23783487)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyeteme...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei lakóövezeti telek hirdetés (64234933)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1448 m2
Szobaszám: n/a
Szentendre egyik legszebb részén Pismány, panorámás telek eladó! A telek zsák utcában található így mentes a forgalomtól, csak...
57 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (46853524)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Két lakásos ingatlan - számtalan LEHETŐSÉGGEL A XIV. kerületben, Alsórákos családi házas övezetében eladó egy 113 nm-es, jelen...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75433582)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus otthon eladó a 2. kerületben, a közkedvelt Szépvölgyi úton! Budapest egyik legexkluzívabb, természetközeli környezetébe...
150 000 000 HUF
2 459 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47633777)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92852343)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunai panorámás gyöngyszem AQUINCUMBAN! ! ! Eladásra kínálunk a III. kerületben, Aquincum szívében egy csendes, igényes, 78 m...
195 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (81745313)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 nm-es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46732746)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 40 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
84 900 000 HUF
2 070 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (39879153)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
420 000 000 HUF
3 589 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88643747)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen szomszédságában eladó egy minden igényt kielégítő, 98 négyzetméteres, teljes kör...
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96369752)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó patinás lakás az Andrássy úton, az Operához közel. Az Andrássy út frekventált szakaszán kínálunk megvételre egy 80 nm-e...
450 000 000 HUF
5 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44449652)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63721328)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, dohány utcában, a kőrúton belül, felújított, galériás, berendezett garzon eladó! *** Ez a nagypolgári stílusb...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34394855)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újlipótvárosban egy 48 m2-es, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan utcai nézetű, déli fekvésű - így jó a benapozotts...
76 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36548379)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
==Eladó 2 szobás, felújított lakás Újpesten azonnal költözhető, gépkocsibeállási lehetőséggel! ==Budapest IV. kerületében, Megy...
67 900 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal